Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa wersja TRBOnet Watch 1.9

 

Pojawiła się nowa wersja narzędzia diagnostyczno-monitorującego, dedykowanego administratorom systemów łączności opartych na standardzie MotoTRBO. Do oprogramowania TRBOnet Watch dodano nowe funkcjonalności, m.in. możliwość obsługi systemów Connect Plus i Linked Capacity Plus, możliwość nagrywania transmisji dla Connect Plus oraz wizualizację kilku systemów w jednym oknie programu.

 

 trbonet-konsola-dyspozytorska-mototrbo.jpg

 

TRBOnet Watch to aplikacja na platformę Windows typu klient-serwer, umożliwiająca monitoring wszelkiego ruchu w systemach DMR MotoTRBO, takich jak IP Site Connect, Capacity Plus, Linked Capacity Plus, Connect Plus, jak również na pojedynczych ripiterach. Z aplikacji dyspozytorskich rodziny TRBOnet korzysta Wydział Techniki Operacyjnej Polskiej Policji.

 

Oprogramowanie umożliwia podgląd transmitowanych danych GPS, wiadomości tekstowych, danych systemowych, danych wysyłanych przez terminal podczas rejestracji w systemie, numerów identyfikacyjnych radiotelefonów, jak również pozwala na monitoring transmisji głosowych, które dodatkowo jest w stanie nagrywać.

 

 

Wersję „testową” aktualnego oprogramowania TRBOnet Watch można pobrać ze strony:

http://trbonet.com/productview.aspx?id=190