Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood zaprezentował swoje nowości podczas wystawy APCO

Podczas niedawnej międzynarodowej wystawy APCO (Association of Public Safety Communications Officials) firma Kenwood po raz pierwszy zaprezentowała swój nowy system konsol dyspozytorskich NEXEDGE MAX. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich organizacji, pod względem możliwości i ceny dostosowane do ich potrzeb.

 

Kenwood NEXEDGE


System konsol dyspozytorskich Kenwood NEXEDGE MAX został zaprojektowany do bezpośredniego łączenia się z systemem przemienników trankingowych NEXEDGE Trunking Repeater System (TRS) poprzez łącze IP. NEXEDGE MAX składa się ze stacji roboczej pracującej pod kontrolą systemu Windows, stacji dokującej MAX Dispatch Media oraz bramek radiowych służących za interfejs pomiędzy radiotelefonami mobilnymi i stacjami bazowymi, a centralną platformą (hostem) z oprogramowaniem zarządzającym systemem, będącą punktem połączenia pomiędzy nim a urządzeniami firm trzecich.

 

Kenwood zaprezentował również radiotelefony NEXEDGE NX-200/300 i P25 TK-5220/5320 z możliwością zanurzania pod wodą, idealne do zastosowania przy materiałach niebezpiecznych (HAZMAT) oraz przez grupy poszukiwawczo-ratownicze (SAR). Klasa ochrony IP67 to dodatek do 11 norm militarnych obecnie spełnianych przez te radiotelefony (m.in. odporność na zacinający deszcz oraz wnikanie wody i pyłu do wnętrza obudowy). Nowe radiotelefony w wersji W wytrzymują zanurzenie w wodzie na głębokości 1 m przez 30 minut.

 

Kenwood wprowadził także opcjonalne obudowy do radiotelefonów ręcznych NEXEDGE i P25 w kolorze żółtym oraz w pomarańczowym międzynarodowym kolorze bezpieczeństwa, a także mikrofonogłośniki KMC-51M/52W z zaawansowaną technologią poprawiania jakości głosu.

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

Foto: Kenwood USA

 

Podobne artykuły:

System NEXEDGE w Elektrownii Turów w Bogatyni

Specyfikacja techniczna protokołu NXDN wkrótce zostanie udostępniona