Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions wprowadza na amerykański rynek nowy system MOTOTRBO Nitro

 

Jak informuje na swojej stronie Motorola Solutions, 18 marca 2019 wprowadzono do sprzedaży nowy system łączności radiotelefonicznej MOTOTRBO Nitro, pracujący w nielicencjonowanych (w USA) pasmach mikrofalowych w systemach WiFi 2,4GHz i 5GHz, oraz LTE Cat 1 w zakresie 3,5GHz. Wspomniane pasmo 3,5 GHz jest licencjonowane w Polsce stąd też zaproponowane przez Motorolę rozwiązanie nie będzie miało faktycznych walorów użytkowych, które mają za oceanem.

Dzięki takiemu połączeniu uzyskano dwukrotnie większą pojemność sieci oraz czterokrotnie większy zasięg w stosunku do typowych radiotelefonów WiFi, przy zachowaniu równie dużej przepływności i małym opóźnieniom transmisji w kanale.

 

 MOTOTRBO-NITRO-Motorola-Solutions-www

 

Motorola-sln1000-mototrbo-nitro-lteNowy radiotelefony SLN 1000 pracują w autonomicznej sieci budowanej dla potrzeb klienta na terenie np. fabryki, hotelu, parku rozrywki, w oparciu o rozwiązanie MOTOTRBO® i są kompatybilne innymi produktami Motoroli, w szczególności z akcesoriami. Sieć radiotelefonów może być centralnie zarządzana za pomocą autorskiego rozwiązania Nitro Cloud Portal. Wyposażono je w moduł Bluetooth oraz GPS, co zdecydowanie zwiększa ich interoperacyjność i funkcjonalność, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo użytkownikom.

 

Dzięki wykorzystaniu nielicencjonowanych pasm mikrofalowych ograniczono koszty stałe wykorzystywania systemu (brak opłat licencyjnych), ale bez koniecznych kompromisów związanych z niską jakością połączeń i małą pojemnością systemów PMR. Z kolei wdrożenie w systemie MOTOTRBO® Nitro™ technologii LTE Cat 1 pozwala ominąć ograniczenie zasięgu i pojemności typowe dla standardu 802.11 a/b/g/n.

 

 

 

MOTOTRBO® Nitro™ jest rozwiązaniem idealnym dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających na ograniczonym obszarze, ponieważ pozwala zbudować centralnie zarządzaną sieć łączności bezprzewodowej o zasięgu porównywalnym do tradycyjnej, ale o znacznie wyższych parametrach jakościowych i wyraźnie tańszą, zwłaszcza pod względem kosztów stałych (brak opłat licencyjnych i abonamentowych).

 

Informacje o firmie Motorola Solutions 

Firma Motorola Solutions jest globalnym liderem komunikacji o znaczeniu krytycznym. Nasze platformy technologiczne w zakresie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług sprawiają, że miasta są bezpieczniejsze i pomagają społecznościom oraz firmom rozwijać się. W Motorola Solutions wprowadzamy nową erę w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Dowiedz się więcej na stronie www.motorolasolutions.com

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com