Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pięć dobrych powodów, aby wybrać system radiowy DMR

 

Niezależny, niezawodny i bezpieczny: To właśnie wyróżnia system komunikacji radiowej i danych firmy Hytera! DMR (Digital Mobile Radio) jest otwartym standardem cyfrowej mobilnej komunikacji radiowej do prostych sieci radiowych ze wzmacniaczem, a także profesjonalnych cyfrowych sieci łączności trankingowej.


5-reasons-for-DMR-radio-system-Hytera

Dla przykładu Hytera oferuje dostawcom energii, siłom bezpieczeństwa oraz przedsiębiorstwom przemysłowym indywidualnie dopasowaną infrastrukturę radiową DMR z wysokiej jakości radiotelefonami i zoptymalizowane kosztowo rozwiązanie komunikacyjne do wszystkich możliwych scenariuszy zastosowania.

Pięć dobrych powodów czyni z DMR bardzo elastyczną technologię radiową – zarówno w handlu detalicznym, jak również w obszarach łączności krytycznej bezpieczeństwa publicznego:

1. Bezpieczna komunikacja radiowa

Oprócz zdefiniowanego w standardzie DMR szyfrowania punkt do punktu (E2EE - End-to-end encryption) Hytera oferuje zabezpieczenie sygnalizacji nawiązywania połączenia za pomocą bezpiecznego szyfrowania interfejsu radiowego (over the air encryption).

2. Efektywne wykorzystanie kanału dzięki zwielokrotnianiu czasowemu

Technologia TDMA (Time Division Multiple Access) z dwiema szczelinami czasowymi umożliwia prowadzenie dwóch niezależnych rozmów w tym samym kanale 12,5 kHz. W przypadku ograniczonych zasobów częstotliwości oznacza to znaczące odciążenie urządzeń układu i licencji na częstotliwości.

3. Optymalna jakość rozmów
Plusem systemów cyfrowych jest dobra jakość rozmów, ważna w szczególności w głośnym otoczeniu. W przeciwieństwie do sygnałów analogowych sygnały cyfrowe pozostają jasne i zrozumiałe aż po zewnętrzną krawędź obszaru pokrycia.

4. Elastyczna infrastruktura – możliwość pełnej rozbudowy

Analogowe systemy łączności można z łatwością włączyć w nową sieć cyfrową DMR, ponieważ wszystkie przemienniki DMR Hytera i radiotelefony przenośne obsługują zarówno cyfrowy tryb DMR, jak i analogowy.

5. Niedroga technologia – dużo pasma za niewielkie pieniądze

DMR jest wyposażony w opłacalną infrastrukturę opartą na sieci przemienników. Poszczególne przemienniki są połączone ze sobą z wykorzystaniem powszechnie dostępnej techniki sieciowej, takiej jak serwery, przełączniki i rutery przez sieć IP — możliwe jest wykorzystanie istniejących sieci IP.

Źródło: https://www.hytera-mobilfunk.com/pl/