Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Targi PMRExpo 2018 – 232 wystawców przyciągnęło 4400 zwiedzających

 

Targi PMRExpo 2018 - które mały miejsce w dniach 27-29 listopada w Kolonii, w Niemczech -odwiedziło 4400 osób, zapoznając się z ofertą 232 wystawców oferujących produkty i usługi 73 firm z całego świata. Otwarcia targów dokonał Herbert Reul, minister spraw wewnętrznych kraju związkowego Nadrenia Północna – Westfalia.

PMRExpo-2018-welcome-KoelnMesse

Ostatniego dnia targów odbył się Szczyt na rzecz Bezpieczeństwa Łączności - koncentrujący się wokół tematyki centrów zarządzania. Prezentowano i dyskutowano w każdym aspekcie dotyczącym wyzwań, trendów, koncepcji oraz możliwych scenariuszów w przyszłości. Poruszano zagadnienia rozwoju systemów łączności kryzysowej, bezpieczeństwa komunikacji w różnych rodzajach przemysłu, perspektyw technologii 5G, sieci mieszanych i LTE, zintegrowanej cyfrowej sieci niemieckich służb mundurowych BOS, szerokopasmowych rozwiązań dla radiowych systemów wewnątrzbudynkowych, oraz problemów cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej.

 

Niezależnie od nieustannego umiędzynarodowiania targów w ostatnich latach, PMRExpo dodatkowo przyciągnęły wielu reprezentantów branży energetycznej, firm transportowych, oraz ośrodków przemysłowych, z tradycyjnie odwiedzającymi je specjalistami ochrony i ratownictwa na czele.

 

„O ile sieć BOS wciąż dominuje, to jednak odnotowaliśmy wzrost liczby przedsiębiorców przemysłowych i operatorów infrastruktury krytycznej na PMRExpo”, powiedział Thomas Sartorius z Holmberga. „Targi są też świetną okazją do pozyskania nowych kontaktów firmowych dla swojej własnej sieci”.

 

Siedem otwartych dla każdego debat eksperckich w hali targowej przyciągnęło liczną publiczność i wielu mówców z Niemiec i innych krajów. Przestrzeń ekspozycyjna przekraczała 4700 metrów kwadratowych.

 

„Kontrakty zawarte w trakcie PMRExpo 2018 przewyższają wszystkie poprzednie lata, zarówno pod względem jakościowym, jak ilościowym” ocenił Christian Cielinski z Panorama Antennas. „Kontrakty te obejmują cały świat, od Islandii po Turcję. Prowadziliśmy rozmowy z ludźmi z całego kontynentu, szczególnie z krajów skandynawskich, oraz centralnej i wschodniej Europy.”

 

Już dziś zapraszamy na konferencję RadioEXPO 2019, która odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3 października 2019 roku.

 

GALERIA Zdjęć:

 

Źródło i fot: PMRExpo, Fot. dodatkowe: własne