Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System KENWOOD Nexedge Gen2 na nowe największe lotnisko świata w Turcji

 

W październiku prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan otworzył nowe – kosztujące 11,7 miliarda USD – gigantyczne lotnisko położone na przedmieściach Stambułu. Nowo powstały port lotniczy będzie obsługiwany przez trankingowy system radiowy drugiej generacji Kenwood NEXEDGE Gen2, zaprojektowany i wdrożony przez Avrasya Haberlesme Group, dystrybutora Kenwood w Turcji.

 

hava-trafik-kontrol-kulesi-2_www_kenwoodcommunications_co_uk

 

Według firmy Kenwood nowy system umożliwi pełną integrację działów terminali, służb lotniczych i służb technicznych. Urzędnicy twierdzą, że lotnisko będzie jednym z najbardziej ruchliwych na świecie, choć prawdopodobnie nie zostanie w pełni oddane do użytku przed styczniem. Systemy radiowe NEXEDGE są już użytkowane na 32 lotniskach w Turcji.

 

Trankingowy, 64 kanałowy, pojedynczy system – obsługujący połączenia głosowe i dane - będzie obsługiwał 4,5 tys. użytkowników podzielonych na 250 grup (na obszarze pokrycia zasięgiem radiowym wynoszącym ponad 3,5 mln m2) . System ma wykorzystywać protokół łączności NXDN z szerokością kanału FDMA 6,25 kHz i składać się z 64 przemienników NXR-5000, 1 tys. radiotelefonów przewoźnych (NX-5800E, NX-3820GE & NX-800E) oraz 4 tys. radiotelefonów noszonych (NX-5300E, NX-3300E * NX-300GE).

 

System NEXEDGE wykorzystuje wąskopasmowy protokół NXDN - w technologi FDMA 6,25/12,5 kHz. NXDN obsługuje mieszaną transmisję cyfrowo-analogową, ułatwiając płynną migrację do wąskopasmowego systemu cyfrowego. Dzięki tym i innym zaletom, takim jak czysta jakość głosu, niski poziom hałasu i silne mechanizmy bezpieczeństwa - NEXEDGE zyskał szerokie grono klientów wśród specjalistów od bezpieczeństwa publicznego i użytkowników komercyjnych z całego świata.

 

Kenwood-Nexedge-repeaters-at-stambul-airport 

W ramach protokołu świadczone są usługi komunikacji bezpośredniej radiotelefon - radiotelefon, systemów konwencjonalnych, trankingu typu D i C oraz wielostrefowych sieci trankingowych. W roku 2015 został zaprezentowany system NEXEDGE Gen2 - następnej generacji - który pozwala na łączenie ze sobą do 1000 stacji bazowych lub 24 wydzielonych sieci radiowych.

Jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Kenwood NEXDGE w Polsce jest firma ELEKTRIT.

 

Źródło: landmobile.co.uk ; Fot.: kenwoodcommunications.co.uk [ zdjęcie]

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.