Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions z wartym 495 mln USD kontraktem na modernizację łączności dla amerykańskiej armii

 

Firmie Motorola Solutions przyznano pięcioletni kontrakt typu IDIQ (indefinite delivery, indefinite quantity – nieokreślona data dostawy, nieokreślona ilość) - ograniczony przez U.S. Army do 495 mln USD. Umowa polega na modernizacji wojskowej sieci łączności o znaczeniu krytycznym, a częścią kontraktu jest wyposażenie armii w radiotelefon lądowej radiokomunikacji ruchomej (LMR) standardu P25, akcesoria, gwarancje i usługi pomocnicze – obejmujące instalacje, programowanie, szkolenia i konserwacje.

apx8000_tier_3_front_angle_reed_motorolasolutions.jpg

Firma Motorola Solutions jest jednym z pięciu dostawców zakontraktowanych do modernizacji „wojskowej łączności”, używając standardu P25, aby zapewnić interoperacyjność pomiędzy urządzeniami, zwiększyć bezpieczeństwo i zwiększyć niezawodność łączności. Projekt wzmacnia zaangażowanie firmy Motorola Solutions w standard łączności bezprzewodowej P25 – w celu stworzenia bardziej wydajnej platformy globalnej komunikacji krytycznej.

 

„ Dalsze inwestycje amerykańskiej armii w LMR pokazują zasadniczą rolę, którą odgrywa ta technologia we wspieraniu niezawodnej łączności o znaczeniu krytycznym, aby poprawić bezpieczeństwo i ochronę ludzi na całym świecie” - powiedział Mark McNulty, wiceprezes i dyrektor generalny rynków związanych z rządem federalnym USA. „Armia uważa LMR i standard P25 jako najlepsze podejście do stworzenia na masową skalę systemu interoperacyjności w wielu technologiach”.

 

Standard P25 oferowany przez firmę Motorola Solutions pozwala na integracje głosu i danych, aby zapewnić funkcje takie jak usługi grupowe, zaawansowane wiadomości tekstowe, śledzenie lokalizacji oraz „push to talk”. Weryfikacja i szyfrowanie zapewnia wzmocniony poziom bezpieczeństwa w celu uniemożliwienia stronom trzecim dostępu do rozmów, które zawierają informacje o znaczeniu krytycznym i/lub personalnym.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com ; Fot: motorolasolutions.com [1]

 

 

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

Profil Motorola Solutions Public Safety na Twitterze
Profil Motorola Solutions na LinkedIn