Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions zapewni przyszłościową komunikację dla Koelnmesse 3.0

 

Jest to pierwsza instalacja w Niemczech systemu łączności trankingowej MOTOTRBO Capacity Max firmy Motorola Solutions. Cyfrowy trankingowy system radiowy, zgodny ze standardem DMR Tier III, ma zastąpić łączność analogową w jednym z wiodących centrów wystawowych z siedzibą w Kolonii w Niemczech. MOTOTRBO Capacity Max jest zoptymalizowany pod kątem wysokich osiągnięć, wydajności i skalowalności, aby zapewnić dla projektu Koelnmesse 3.0 komunikację głosową i transmisję danych nowej generacji.

 mototrbo_capacity_max_family_radios_infrastructure

Kolonia/Idstein, Niemcy – 28 listopad 2017 r. - Firma Motorola Solutions zapewni targom Koelnmesse najnowocześniejszy system radiowej łączności trankingowej MOTOTRBO Capacity Max. Prestiżowe centrum wystawiennicze w Kolonii jest pierwszym w Niemczech klientem na - zgodne z DMR Tier III - rozwiązanie trankingowe firmy Motorola Solutions. Wysokowydajny system zastępuje istniejącą analogową infrastrukturę radiową i wspiera firmę w realizacji jej przyszłościowego projektu Koelnmesse 3.0. System umożliwia szybką, niezawodną komunikację głosową i transmisję danych, lepsze podejmowanie decyzji i bezproblemową koordynację na całej powierzchni wystawienniczej. Zaawansowane narzędzia do zarządzania zapewniają użytkownikom pełną kontrolę nad systemem – wszystko z jednej stacji roboczej. Nowy trankingowy system radiowy MOTOTRBO Capacity Max jest wdrażany we współpracy z partnerami firmy Motorola Solutions - AIRadio oraz NC Plan.

 

Nowy – składający się ze 150 radiotelefonów - system łączności umożliwi bezpieczną i niezawodną komunikację głosową i transmisję danych dla personelu ochrony centrum wystawowego, osób zarządzających obiektem i zespołów technicznych. Zaawansowana technologia firmy Motorola Solutions została opracowana jako tranking cyfrowy nowej generacji, a zatem spełnia wymagania Koelnmesse dziś i w przyszłości. System MOTOTRBO Capacity Max jest skalowalny - od małych, składających się z 1 stacji, systemów - po duże, skomplikowane projekty, które wymagają większej pojemności (do 3000 użytkowników na stację) oraz lepszych osiągnięć we wdrożeniach wymagających intensywnej komunikacji głosowej i transmisji danych. Bogaty w liczne funkcje system nowej generacji zapewnia również większe bezpieczeństwo i jest łatwiejszy w zarządzaniu niż porównywalne systemy trankingowe.

 

Ze względu na zgodność ze standardem DMR Tier III – system obsługuje wszystkie zdefiniowane dla interoperacyjności funkcje. Co więcej system MOTOTRBO Capacity Max zapewnia dodatkowe, wykraczające poza ramy standardu, funkcjonalności. Dotyczy to takich funkcji i zastosowań jak cyfrowe zarządzanie połączeniami alarmowymi, ustalanie priorytetów w kolejce połączeń oraz programowanie radiotelefonów drogą radiową (over-the-air), które umożliwiają targom Koelnmesse oferowanie najlepszej obsługi odwiedzających, wystawców i partnerów. Ponadto trankingowy system radiowy MOTOTRBO Capacity Max jest zbudowany na architekturze hybrydowej – co zapewnia maksymalne osiągi i skuteczność. Kontrola jest scentralizowana, ale routing ruchu głosowego i danych jest kształtowany pod kątem minimalizacji kosztów i maksymalizacji wydajności. Bezpieczeństwo jest kolejnym kluczowym elementem radiowego systemu trankingowego MOTOTRBO Capacity Max. Cały ruch transmisji głosu, danych i kontroli w sieci IP może być szyfrowany, a wszystkie radiotelefony są bezpiecznie uwierzytelniane. Użytkownicy mogą nawet zdalnie wyłączyć i ponownie włączyć urządzenie, jeżeli gdzieś się zapodziało lub zostało skradzione.

 

„MOTOTRBO Capacity Max łączy innowację, opinie użytkowników i nasze rozległe doświadczenie w celu dostarczenia skalowalnego, wysoce bezpiecznego rozwiązania trankingowej łączności radiowej, które idealnie spełnia potrzeby naszych klientów” - powiedział Joerg Baumbach, dyrektor sprzedaży działu Radio Channel Business, na obszar centralnej i południowej Europy, w firmie Motorola Solutions Germany GmbH. „Cechy i funkcjonalności MOTOTRBO Capacity Max zapewniają Koelnmesse 3.0 elastyczność w rozwijaniu sieci i aplikacji, aby zaspokoić ich zmieniające się potrzeby. Klient skorzysta również z płynnej ścieżki migracji z sieci analogowej do cyfrowej, aby zminimalizować koszt i wpływ operacyjny dotyczący projektu cyfryzacji”.

 

„Koelnmesse jest jednym z najważniejszych miejsc odbywania się targów handlowych o zasięgu globalnym, o długiej historii liczącej ponad 90 lat” - powiedział Ludger Wälken, szef oddziału centralnego w Koelnmesse 3.0. „Poprzez projekt Koelnmesse 3.0 dążymy do stworzenia najbardziej atrakcyjnego, mieszczącego się w mieście, centrum wystawowego. Nowy trankingowy system radiowy MOTOTRBO Capacity Max od firmy Motorola Solutions pozwoli nam sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych gości, wystawców i partnerów przez wiele lat. Bezpieczna i niezawodna komunikacja jest kluczem do cyfryzacji naszej infrastruktury i procesów”.

 

W ramach projektu Koelnmesse 3.0 – firma planuje zainwestować do roku 2030 ponad 600 milionów euro, aby dostosować centrum wystawiennicze i infrastrukturę do wymagań branży targowej w nadchodzących latach. W oparciu o zmieniające się zapotrzebowanie klientów – program inwestycyjny Koelnmesse 3.0 koncentruje się na poprawie jakości istniejących obszarów targowych, optymalizując wszechstronność terenów wystawowych, jak również integrując usługi targowe i kongresowe w przyszłościowy model biznesowy.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com ; Fot.: motorolasolutions.com

 

 

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.