Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola głównym dostawcą łączności na konwencję Partii Republikańskiej

Tampa, Floryda – 29 sierpnia 2012 r. – Motorola Solutions została ogłoszona „oficjalnym dostawcą łączności krytycznej” na tegoroczną konwencję amerykańskiej Partii Republikańskiej.

 

Logo Republican National Committee

 

Motorola wesprze to wydarzenie swoim systemem radiokomunikacyjnym, zapewniającym łączność zarówno w hali sportowej Tampa Bay Times Forum, która będzie główną lokalizacją konwencji, jak i w innych lokalizacjach oraz na przyległym terenie. System składa się z radiowej sieci trankingowej oraz prawie 400 ręcznych radiotelefonów wraz z akcesoriami, które pozwolą oficjelom biorącym udział w konwencji bezzwłocznie skomunikować się ze sobą.

 

Ponadto Motorola dostarczy 200 interoperacyjnych radiotelefonów APCO P25 z serii APX dla federalnych, stanowych i lokalnych agencji bezpieczeństwa publicznego, które będą zabezpieczać konwencję.

 

„Spodziewamy się, że do Tampa przybędzie około 50 tys. osób, wliczając delegatów, gości oraz dziennikarzy z USA i zagranicy”, powiedział William Harris, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego Narodowej Konwencji Partii Republikańskiej. „Jesteśmy wdzięczni firmie Motorola Solutions za wspieranie naszego zespołu cyfrowym systemem łączności, który pomoże bezproblemowo prowadzić nasze działania.”

 

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com


Czytaj również:

Motorola AppForum 2012

Nowa seria radiotelefonów MOTOTRBO Motoroli usprawni łączność w kopalniach

Radiotelefony ATEX Mototrbo na przełomie 2012/2013