Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Korzystny wyrok sądu dla firmy Hytera


Zapadł korzystny wyrok sądu dla firmy Hytera w sprawie o naruszenie prawa do znaku firmowego przez spółkę Quanzhou TYT Electronics Co., Ltd.. Firma dopuściła się naruszenia prawa do ochrony znaku towarowego Hytera nadając nazwę “Tytera” swoim produktom i prowadząc ich sprzedaż na rynku. Sąd Changsha w prowincji Hunan nakazał firmie Quanzhou TYT Electronics Co., Ltd. zapłatę spółce Hytera 2.800.000 RMB w ramach odszkodowania oraz wezwał do niezwłocznego zaprzestania naruszania jej praw.

 Hytera_Registered

Marka Hytera wraz z zarejestrowanymi znakami towarowymi są odzwierciedleniem innowacyjności i oryginalności. W zeszłym roku, firma Hytera przeznaczyła ok.15% swego przychodu brutto na prace badawczo rozwojowe. W roku 2017 - Hytera złożyła do tej pory ponad 543 wnioski patentowe dotyczące produktów cyfrowych, z których pozytywnie rozpatrzono 238. W pierwszej połowie roku 2017 - Hytera złożyła 110 wniosków patentowych w Chinach i uzyskała 73 patenty, z czego 17 złożono w ramach Układu o Współpracy patentowej PCT.”

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.