Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera nagrodzona "iF Design Award 2017"

 

Firma Hytera zdobyła nagrodę "iF Design Award 2017" za projekt cyfrowego radiotelefonu DMR Hytera BD35X.

Hytera-iF_BD35X.jpg

 

BD35X to najnowszy model w ofercie producenta zaprojektowany na potrzeby branży usługowej i handlowej. Radiotelefon wyróżnia się łatwością obsługi, ergonomiczną budową oraz kompaktowym kształtem. Ta komercyjna konstrukcja odznacza się także nowoczesnym wzornictwem z wyraźnie zaznaczonymi przyciskami i pokrętłami obsługi.

 

 

Hytera-nagroda-iF

 

Nagroda "iF Design Award" została pierwszy raz przyznana w 1953 r. w Niemczech i jest obecnie uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie jeśli chodzi o projektowanie i wzornictwo. Produkty kandydujące w konkursie są oceniane nie tylko pod kątem innowacyjności, wyglądu, przyjazności dla użytkownika, ale brane są pod uwagę takie cechy jak wydajność, jakość, cena i wpływ na środowisko. Strona Forum iF: http://ifworlddesignguide.com/

 

Źródło: http://www.hytera.com/ Fot. FB/PowerCo

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera, jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.