Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Critical Communications World 2017 odbędzie się w maju w Hongkongu

 

Kongres i wystawa dotycząca łączności o znaczeniu krytycznym Critical Communications World („Świat Krytycznej Komunikacji”) odbędzie się (od 16 do 18 maja) w Hongkongu. Jest to znaczące wydarzenie, które ma umożliwić specjalistom z branży dyskusję, debatę i nawiązywanie kontaktów.

 

AsiaWorldExpo

Goszczący 19 edycję wydarzenia Hongkong doskonale pasuje do tegorocznego tematu - który koncentruje się na optymalizacji i transformacji. W wielu miejscach w Azji, a tak naprawdę na całym świecie, użytkownicy chcą jak najbardziej efektywnie wykorzystywać obecne sieci oraz dowiedzieć się w jaki sposób można płynnie przechodzić do sieci oferujących więcej funkcji. Tegoroczna konferencja przyciągnie liderów wszystkich ważniejszych projektów, którzy będą dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą - jak sprostać wymaganiom współczesnego użytkownika końcowego.

 

CCW zapewnia również darmowe treści dla gości – w tym 2 panele seminariów i strefy dedykowane dla technologii przyszłości oraz pokoje dyspozytornii/sterowania danymi (data apps & control rooms) - dające możliwości wysłuchania użytkowników końcowych, wiodących dostawców rozwiązań, a także analizę przypadków wdrożeń opartych na najnowszej technologii.

 

Phil Kidner, dyrektor generalny stowarzyszenia TETRA i Łączność Krytyczna (TCCA = TETRA and Critical Communications Association) powiedział:

„Cieszę się, że CCW wraca do Hongkongu. Zarówno osobiście, jak i zawodowo uważam Hongkong za wspaniałe miasto. Miałem już przyjemność spotkania się z przedstawicielami wielu sieci łączności o znaczeniu krytycznym. Ich entuzjazm związany z tym wydarzeniem jest zaraźliwy. Jestem pewien, że z ich pomocą będzie to najlepsze CCW w historii!”.

 

Honkgkong jest ważnym ośrodkiem w Azji i poza nią. Phil Kidner spodziewa się więc wielu delegatów którzy wykorzystują różne systemy łączności (analogowe, TETRA i inne), a także użytkowników szukających rozwiązań szerokopasmowych. Oczekuje on wielu możliwości współpracy z delegatami, aby czerpać z ich doświadczeń.

 

Szef stowarzyszenia TCCA mówi również, iż nie jest to jedynie wydarzenie azjatyckie, ale globalne (będą również osoby z Bliskiego Wschodu, Europy, Afryki i obu Ameryk), a także przypomina o okazji do odwiedzenia obszernej wystawy najnowszego sprzętu i wdrożeń z całego świata.

 

CCW 2017 jest organizowane przez stowarzyczenie TCCA we współpracy z KNect365. Tegoroczni główni sponsorzy to Airbus, Huawei, Leonardo, i Motorola Solutions (Złoci Sponsorzy) oraz Cobham, General Dynamics i Nokia (Srebni Sponsorzy).

 

Przypomnijmy, iż (wspomniany powyżej) Phil Kidner w 2015 roku był gościem na konferencji radiokomunikacji profesjonalnej RadioExpo 2015.

 

Źródło: dmr-applications.com & własne; Fot.: asiaworld-expo.com