Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Fuzja Hytery i Sepury coraz bliżej? Rozmowy trwają

 

W ostatnich dniach informowaliśmy o przedłużeniu rozmów pomiędzy Hyterą i Sepurą do 9 grudnia br. Chińska spółka potwierdziła, że czas na wyrażenie zamiaru złożenia formalnej oferty został znowu wydłużony – tym razem do 16 grudnia, do godziny 17 (czasu brytyjskiego). Za zgodą Komisji ds. Przejęć i Fuzji - termin ten może zostać kolejny raz przesunięty.

 

Hytera_PT790-Ex_Sepura_STP8X000

 

Hytera mówi, że pozytywne rozmowy z Sepurą odnośnie oferty nabycia wszystkich udziałów wciąż trwają. „Jeżeli spółka ostatecznie złoży formalną ofertę, oczekuje się ustanowienia ważnej umowy. Jeśli sprawa posunie się znacząco naprzód, firma we właściwym czasie opublikuje stosowne powiadomienie” - oświadczyła Hytera.

 

Jakakolwiek formalna oferta ze strony Hytery jest obarczona znaczną niepewnością. Po złożeniu oferty – konieczna będzie zgoda zarządu i akcjonariuszy obu stron, jak również szereg zgód regulacyjnych, które również pociągają za sobą istotne niepewności.

 

Spółka przypomina swoim inwestorom o ryzykach na rynku akcji – chcąc w ten sposób uświadomić ich o zagrożeniach i zachęcić do rozważnego podejmowania decyzji i racjonalnego inwestowania kapitału.

 

Źródło: stockmarketwire.com & radiotech.pl ; ; Fot.: sepura.com & hytera-mobilfunk.com

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

 

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA. Obecnie firma rozszerzyła portfolio swoich produktów o standard DMR, aplikacje dyspozytorskie i infrastrukturę radiową.