Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera wsparła obchody 60-tej rocznicy panowania królowej Elżbiety II

Londyn, sierpień 2012 r. - W niedzielę, 3 czerwca br. ponad tysiąc łodzi przepłynęło Tamizą w paradzie z okazji obchodów 60-lecia panowania brytyjskiej królowej, Elżbiety II. Sprzęt radiowy wykorzystany podczas tego prestiżowego wydarzenia dostarczył partner firmy Hytera w Wielkiej Brytanii, Roadphone NRB. Ponad 1800 nowych, ręcznych radiotelefonów DMR Hytera PD70X/PD78X zostało rozlokowanych wraz ze stacjami bazowymi, repeaterami i akcesoriami. Radiotelefony sprawdzały się znakomicie w bardzo wilgotnym środowisku, dzięki klasie ochrony IP67.

London-Queen-Jubilee2.jpg

 

Podczas parady utworzono jedną z największych flotyll, jakie kiedykolwiek pojawiły się na Tamizie. Pokłady były wypełnione pasażerami powiewającymi flagami, a całości widowiska dopełniały barki ze sprzętem nagłaśniającym grającym muzykę i pływające dzwonnice.

 

Firmy Roadphone NRB i Hytera są niezwykle dumne i zaszczycone możliwością odegrania kluczowej roli w tym przedsięwzięciu. Oprócz diamentowego jubileuszu brytyjskiej krótlowej, produkty i rozwiązania firmy Hytera wspierały również inne wielkie wydarzenia w tym roku, takie jak Euro 2012, wspólne manewry wojsk Chin i Tajlandii oraz święta Esala Poya w Sri Lance.

 

Źródłowww.hytera.com

 

Hytera logoFirma Hytera, obecnie największy w Chinach dostawca profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego. Swoje działania koncentruje na opracowywaniu, produkowaniu i wprowadzaniu na rynek radiotelefonów, zarówno analogowych jak i cyfrowych, konwencjonalnych i trunkingowych, a także przenośnych i mobilnych terminali, na sprzęcie systemowym kończąc.


RTcom-logoW Polsce, dystrybutorem rozwiązań Hytera jest firma RTcom - http://www.rtcom.pl./ RTcom działa od roku 2011 i zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych. Zespół firmy tworzą doświadczeni pracownicy o długim stażu i doświadczeniu w tej branży.

 

 

Czytaj również:

Hytera wspiera Bike Maraton 2012

Hytera otwiera nową fabrykę w Shenzen

Hytera prezentuje nowy mobilny przemiennik DMR RD965