Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Fuzja na rynku łączności: Czy Hytera przejmie Sepurę?

 

Sepura potwierdza, że prowadzi rozmowy z firmą Hytera Communications Corporation Ltd. na temat sprzedaży swoich akcji chińskiej firmie.

 

www_hytera_com

 

Niedawno spółka wydała na Londyńskiej Giełdzie oświadczenie potwierdzające wstępne rozmowy z Hyterą dotyczące możliwej wyemitowany teraz i w przyszłości kapitał akcyjny.

 

Sepura ujawniła, że prowadzi rozmowy dotyczące przejęcia - po tym jak cena akcji gwałtownie wzrosła o ponad 25 procent po ostatnich spadkach z powodu problemów z przepływem finansowym oraz opóźnieniami w zamówieniach.

 

Mało tego w kolejnych dniach cena akcji wzrosła jeszcze więcej i na otwarciu sesji 7 listopada br. osiągnęła 25,56 GBP (co stanowi wzrost o około 70% w stosunku do ceny z 3 listopada). Potem jednak nastąpił nieznaczny spadek do około 20,5 GBP – co i tak daje wzrost o około 40% w ciągu zaledwie 5 dni.

 

Hytera potwierdziła zarządowi Sepury, że oferty prawdopodobnie będą wyłącznie w gotówce. Zakomunikowano, że nie ma pewności co do przeprowadzenia transakcji i udziałowcy będą informowani o dalszym biegu zdarzeń.

 

Hytera została założona w 1993 roku w Shenzen (Chiny) i stała się kluczowym graczem w branży radiokomunikacji profesjonalnej PMR (Professional Mobile Radio). Firma ma klientów w ponad 120 krajach na całym świecie.

 

Źródło: tetra-applications.com & pl.investing.com & własne. Fot.: www.hytera.com