Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood NEXEDGE dla hrabstwa w Karolinie Północnej

 

Spółka JVCKENWOOD USA Corporation poinformowała o dostarczeniu trankingowego systemu łączności radiowej Kenwood NEXEDGE dla hrabstwa Henderson w stanie Karolina Północna (USA). Posłuży on tamtejszemu pogotowiu, straży pożarnej, zespołom ratowniczym i wymiarowi sprawiedliwości.

 

Radiotelefony NEXEDGE

 

Obecnie w obejmującym nieco ponad 970 km² hrabstwie istnieje już sześciostrefowy system łączności NEXEDGE, pracujący w paśmie VHF. W ramach tej rozbudowy sieć łączności zyska kolejne strefy, a finalnie będzie w niej pracować 2500 radiotelefonów marki Kenwood.

 

„Przeanalizowaliśmy inne technologie i uznaliśmy, że system NEXEDGE da nam największy potencjał rozbudowy, zaawansowane funkcje takie, jak pozycjonowanie GPS, wysoką efektywność widmową dzięki kanałowi o szerokości 6,25 kHz oraz zwiększony zasięg łączności, a wszystko to w najlepszej możliwej cenie”, podsumował Jimmy Brissie, koordynator zarządzania kryzysowego i ratownictwa w hrabstwie Henderson.

 

„W naszej nowej sieci NEXEDGE wyeliminowano wszystkie punkty pozbawione pokrycia sygnałem. Zwiększyliśmy też szybkość reakcji na wezwania, a także bezpieczeństwo naszych ratowników i funkcjonariuszy”.

 

Budowę infrastruktury i wdrażanie systemu wspólnie z zespołem inżynierów z JVCKENWOOD USA koordynował lokalny autoryzowany dystrybutor marki Kenwood, Brian Kimball z Kimball Communications.

 

„Jedną z największych zalet technologii NEXEDGE jest niska cena”, sądzi Kimball. ”Idąc w kierunku Project 25 (P25), płaci się podwójnie w porównaniu do analogicznego rozwiązania NEXEDGE oferującego w zasadzie taką samą funkcjonalność”.

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie, jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood, jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.