Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jubail United Petrochemical Company migruje na standard TETRA wykorzystując system Rohill TetraNode

 

Rohill pomyślnie wykonał testy zgodności (Factory Acceptance Test) dla Jubail United Petrochemical Company (JUPC). Spółka petrochemiczna mieszcząca się w mieście przemysłowym Al-Dżubajl, w Królestwie Arabii Saudyjskiej, będzie migrować z konwencjonalnego systemu do standardu TETRA.

 

Rohill Migrates Jubail to TETRA

 

Spółka JUPC jest własnością znajdującej się w Rijadzie spółki publicznej z siedzibą w Arabii Saudyjskiej - Saudi Basic Industries Corporation (SABIC) – zaliczanej do największych producentów petrochemicznych.

 

JUPC wybrała rozwiązanie TetraNode firmy Rohill, aby zastąpić - poprzez lokalnego partnera Saudi Ericsson Communications Company - swój obecny konwencjonalny system komunikacji radiowej. Przedsięwzięcie obejmuje projekt, konstrukcję ,testowanie i migrację do nowego systemu radiowego TETRA.

 

Testy zgodności (Factory Acceptance Test) dla JUPC były przeprowadzone w siedzibie Rohill w Hoogeveen w Holandii, aby zademonstrować funkcjonalność i właściwości zamówionego systemu. Testy zostały zakończone zgodnie z planem i minęły bez uwag, wykazując zgodność z wymaganiami klienta.

 

Ten znaczący krok w przód potwierdza, że zamówiony system spełnia kryteria wydajności i funkcjonalności oraz to, że system jest gotowy do planowanego sposobu użytkowania.

 

Źródło i fot.: http://www.rohill.nl/