Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Poprawa komunikacji w pięciogwiazdkowym, zabytkowym hotelu w Londynie

 

Znany na całym świecie pięciogwiazdkowy, luksusowy, hotel Claridge’s - położony jest w sercu Londynu. Posiada 203 pokoje i apartamenty, 3 restauracje, dwa bary, centrum biznesowe i SPA. Obsługa hotelu liczy ponad 300 osób. Radiotelefony firmy Motorola - MOTOTRBO™ serii SL przyczyniają się do dostarczenia gościom obsługi na najwyższym poziomie.

 

 Motorola - Hotel Clardige`s w Londynie

 

Klienci hotelu to m.in. znane osoby, dygnitarze i elity biznesu. Goście oczekują od hotelowego personelu nadzwyczajnej uwagi, sprawnie reagującej ochrony i całkowitej dyskrecji.

Budynek w którym mieści się hotel ma ponad 100 lat i wykonany jest z betonu i stali pomiędzy, a to sprawiało problemy dla sygnału radiowego – informuje menedżer ds. bezpieczeństwa Tony Matthews.

 

Grube ściany sprawiają, że alternatywne technologie jaki telefony czy Wi-Fi nie mają wszędzie zasięgu i odbiór może być słaby, a komunikacja na całej posiadłości ma być niezawodna i ciągła. W przypadku gdy ktoś potrzebuje pomocy, albo zdarzył się wypadek – reakcja musi być natychmiastowa. Komunikacja musi więc być szybka, niezawodna, bezproblemowa, a przy tym dyskretna - czyli praktycznie niewidoczna dla gości, a same urządzenia łączności eleganckie i stylowe. Idealne urządzenie ma być smukłe, lekkie i łatwe w użyciu. „Radiotelefon musi być mały, aby nie było oczywistym dla któregokolwiek z naszych gości, że go noszę. I ponieważ robimy tak długie zmiany – 12 godzin plus – im bardziej komfortowe i lekkie jest radio, to jest zdecydowanie korzyść dla nas jako użytkownika końcowego” - mówi Russell Penton, zajmujący się zdrowiem i bezpieczeństwem.

 

 Mototrbo-SL-radiotelefon-hotel

Cliff Davies – dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Audiolink Ltd. (autoryzowany dystrybutor Motoroli z siedzibą w Londynie) zarekomendował system MOTOTRBO™ składający się z radiotelefonów, przemienników, akcesoriów, aplikacji i usług.

 

System firmy Motorola dostarczył wszystkie zalety wynikające z zastosowania urządzeń cyfrowych – w tym szybką, ciągłą komunikację, zwiększoną pojemność dla grup rozmownych w hotelu, doskonały zasięg radiowy, zintegrowane aplikacje danych dla branży hotelowej oraz przedłużoną wydajność baterii dla długich czasów pracy.

 

Audiolink Ltd. zaproponował radiotelefony serii SL, które są niezwykle eleganckie, lekkie, smukłe, pasują do ubioru, wygodnie się je nosi. Cechuje je również wytrzymałość, niezawodność, długa praca na akumulatorze oraz obsługa akcesoriów Bluetooth®. Seria SL polepszyła dyskretną komunikację i zwiększyła zadowolenie gości. Portier może szybko i dyskretnie przekazać nazwisko gościa do recepcji i przyspieszyć załatwienie formalności.

 

Recepcjonistka Ruby Mountain mówi, iż radiotelefony pomagają w subtelnej komunikacji z tragarzami walizek, a goście prawie tego nie zauważają. „Nosimy je na naszych uniformach, więc miło jest gdy są lekkie i to sprawia, że uniformy wyglądają elegancko bo nie możesz spostrzec radiotelefonu” - dodaje.

 

Do zalet zastosowanych radiotelefonów zaliczyć można również duży, kolorowy ekran, a także funkcję inteligentnego dźwięku, która automatycznie dostosowuje głośność radia kompensując hałas otoczenia – aby personel nie przegapił połączenia ani nie przeszkadzał innym.

 

Źródło i fot.: Motorola Solutions