Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO do obsługi Grand Prix Australii

 

The P.A. People – specjalista integrator i dostawca nagłośnienia, systemów audiowizualnych, oświetlenia imprezowego i łączności od 6 lat zapewnia system audio na wyścigi Formula 1 Rolex Australian Grand Prix w Melbourne. Do obsługi imprezy w 2016 po raz pierwszy firma uzyskała zamówienie na dostarczenie sieci łączności radiowej. Wybór padł na MOTOTRBO. Umowa zakładała zabezpieczanie dwóch lokalizacji MOTOTRBO IP Site Connect (12 kanałów radiowych) i ponad 500 radiotelefonów Motorola Solutions.

 

 AustralianGrandPrix

 

Radiotelefony zapewniają krytyczną komunikację podczas imprezy. Przykładowo wszystkie zespoły medyczne są wyposażone w radiotelefony. Radia są również przydzielone dla pracowników ochrony, inżynierów, strażaków, kontroli wyścigu, personelu sprzątającego, jak również dla ekipy zajmującej się usuwaniem uszkodzonych samochodów albo odłamków z toru.

 

Przed wyścigiem Formula 1 Rolex Australian Grand Prix - radiotelefony działają na systemie Motoroli Solutions IP Site Connect (australijska sieć radiowa Orion Network) z dobrodziejstwem pokrycia radiowego całego obszaru miasta. Podczas tygodnia w którym odbywa się wyścig zredukowano system radiowy do „systemu radiowego wydarzenia”. Przejście na system radiowy wydarzenia uaktywnia sieć taktyczną – jako że sieć jest dedykowana dla użytkowników wydarzenia. W rezultacie sieć może być bardziej elastyczna, a wszystkie radiotelefony można dołączyć bardzo szybko, co jest krytyczne dla tak dużej imprezy.

 

MOTOTRBO zostało wybrane do obsługi wyścigu z wielu powodów, takich jak:

- czystość połączeń i jakość radiotelefonów;

- żywotność akumulatora;

- dedykowane kanały;

- bezpieczeństwo;

- wytrzymała konstrukcja;

- funkcja przerwania transmisji;

- aplikacja do zarządzania Software Radio Management;

- elastyczności.

 

„Radiotelefony MOTOTRBO są wytrzymałe i niezawodne” - powiedział zarządca toru Campbell Waller. „Używaliśmy tych radiotelefonów na całym świecie. Najpierw kupiliśmy mnóstwo tych radiotelefonów w 2006, a one nadal działają dzisiaj – co jest dowodem na ich jakość”.

 

Sprzęt Motoroli Solutions wywarł również wrażenie na Craigu Moca, menedżerze inżynierii w Australian Grand Prix Corporation, szczególnie czas pracy akumulatora w radiach MOTOTRBO. „Wcześniej dużym problemem w cyfrowych radiotelefonach była żywotność akumulatora, ale te baterie wystarczały na półtorej dnia, co jest fantastyczne, podobnie jak łatwość korzystania z zestawów audio” - dodaje Moca.

 

Źródło: www.dmr-applications.com ; Fot: www.motorolasolutions.com