Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerstwo DAMM z TAIT Communictions w zakresie dostarczania rozwiązań DMR

 

Damm Cellular Systems ogłosiło zawarcie strategicznego partnerstwa z Tait Communications, wiodącą firmą o zasięgu światowym, dostarczającą rozwiązania dla zapewnienia łączności o znaczeniu krytycznym. Zgodnie z zawartym porozumieniem, Tait będzie dostarczać wysokiej jakości terminale radiowe DMR, które mogą być stosowane z systemami DAMM.

 

Damm-tait-partnerstwo-DMR

 

Podpisana umowa stanowi umocnienie stanowiska firmy Damm jako dostawcy rozwiązań w ramach zapewnienia komunikacji o znaczeniu krytycznym oraz komunikacji szerokopasmowej. Zawarty sojusz rozszerzy globalny zasięg działania dla obu stron.


Kiekd Pharao, CEO w Damm stwierdza: „Widzimy duży potencjał w rozwiązaniach DMR dostarczanych przez Tait jako idealnego produktu dla naszej nowej platformy technologicznej ofertującej DMR, TETRA oraz TEDS jako jeden zintegrowany system. Połączenie inteligentnej struktury Damm oraz Tait DMR zgodne jest z ideą „one-stop-shop - Załatw wszystko w jednym miejscu. Oszczędź cenny czas. Oszczędź swoje pieniądze. Odbiorcy, wybierając rozwiązania DMR Tier III będą korzystać z wiedzy oraz innowacyjnych rozwiązań dwóch czołowych dostawców łączności.”

Zbudowany na fundamentach firmy  DAMM – wiodącego dostawcy infrastruktury TETRA sojusz, doprowadzi do możliwości korzystania z pierwszej na świecie, uniwersalnej stacji bazowej DMR.


Craig Clapper, Główny przewodniczący w dziedzinie rozwoju biznesu w Tait Communications, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z firmą DAMM. Działamy w świecie, w którym  swobodna interoperacyjność pomiędzy komunikacją DMR, komórkową oraz łącznością szerokopasmową możliwa jest dzięki partnerstwu firm, co w rezultacie doprowadzi do możliwości zaoferowania klientom kompleksowego rozwiązania, które spełniać będzie ich stale rosnące potrzeby”

DAMM Callular Systems
Damm-LogoDAMM jest wiodącym na rynku dostawcą niezawodnych rozwiązań TETRA w dziedzinie transmisji głosowej,a także transmisji danych. Od 30 lat jest kluczowym graczem na rynku w dziedzinie komunikacji profesjonalnej. DAMM oferuje swoje rozwiązania dzięki wykorzystaniu najnowszych technik inżynierii, odpowiadając na stałe potrzeby klientów. DAMM oferuje rozwiązania dla wszystkich technologii, w tym: TETRA, TEDS i DMR.

TAIT Communications
tait-logoTAIT Communications jest światowym liderem w projektowaniu, dostarczaniu, a także zarządzaniu innowacyjnymi rozwiązaniami komunikacji o znaczeniu krytycznym, które pomagają klientom utrzymywać poziom bezpieczeństwa na bardzo wysokim poziomie. Gospodarka firmy zakłada dostarczanie inteligentnych, praktycznych a ponadto bezpiecznych rozwiązań. Od ponad 50 lat dostarczają innowacyjne technologie dla klientów. W tym czasie firma pokonała ogromną drogę, zaczynając od projektowania, montażu własnych telefonów i urządzeń radiowych do wysoce wyrafinowanej firmy, która posiada szeroki wachlarz rozwiązań i umiejętności w zakresie zarządzania i dostarczania niezawodnych urządzeń dla różnych sektorów gospodarki. Dzięki globalnej sieci zaufanych partnerów i dystrybutorów, firma współpracuje z klientami  na całym świecie, dostarczając im systemy zarządzania najwyższej klasy.

Źródło: damm.dk