Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions wprowadza oprogramowanie CommandCentral


Basingstoke, Anglia, 22 marzec 2016 – Motorola Solutions wprowadza oprogramowanie CommandCentral, aby pomóc poprawić rezultaty ze stosowania ujednoliconego, na pojedynczym ekranie centrum dowodzenia, widoku operacyjnego w czasie rzeczywistym.

Ta kolejna generacja inteligentnie kierowanych rozwiązań bezpieczeństwa publicznego wspiera nowe i istniejące inwestycje we wspomagane komputerowo wydawanie dyspozycji (CAD) i zintegrowane systemy kontroli komunikacji (Integrated Communication Control Systems = ICCS) dla brytyjskich służb ratowniczych, zapewniając dynamiczne przydzielanie środków ratowniczych tam gdzie są najbardziej potrzebne.

 

Motorola-Solutions_CommandCentral


Ponieważ coraz więcej zbiorów danych zasila bezpieczeństwo publiczne, coraz trudniej jest śledzić wszystko co dzieje się w operacjach oraz szerszej społeczności. Wiele aplikacji, wiele rejestracji i ograniczona dostępność mobilna źródeł danych - stanowią wyzwanie dla obsługi, aby zobaczyć pojedynczy widok operacji w terenie.

„Jedną z zalet CommandCentral Aware jest to, że łączy należące do klientów istniejące aplikacje danych, które są zwykle oddzielone albo autonomiczne, i integruje je w intuicyjne rozwiązanie. To daje personelowi szybszy dostęp do danych, a więc poprawia odpowiedź operacyjną. Z przejrzystym przeglądem operacyjnym w czasie rzeczywistym rozpoznanie może być szybko przekazywane – zapewniając bezpieczeństwo funkcjonariuszom i obywatelom”, powiedział Stephen Beach, specjalista inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa publicznego Motorola Solutions.

CommandCentral Aware zapewnia intuicyjny, lokalny sposób agregacji, a następnie integracji ogromnych ilości danych i multimediów z różnych systemów, w tym: CAD; strumieniowa transmisja wideo; alarmy w czasie rzeczywistym; zaawansowana analiza danych; śledzenie zasobów; analiza mediów społecznościowych; głos i przekazywanie informacji, a wszystko przedstawione na jednym ekranie. Oprogramowanie CommandCentral  w ciągu kilku sekund jest w stanie przeszukać wiele zestawów danych. Dane przekształcane są w alerty powstające przez wykorzystanie informacji operacyjnych, wszystko można kliknąć na jednym widoku warstwowej mapy geoprzestrzennej, aby zapewnić wspólny obraz operacyjny w czasie rzeczywistym dla działań centrum dowodzenia.


Brytyjskie służby ratownicze uzyskały widok operacyjny w czasie rzeczywistym na pojedynczym ekranie centrum dowodzenia - z wbudowaną, łatwo dostępną, inteligentną analizą.

  • CommandCentral Aware zapewnia zunifikowany widok operacyjny w czasie rzeczywistym dla obsługi centrum dowodzenia,
  • CommandCentral Aware integruje się z dowolnym systemem wspomaganego komputerowo wydawania dyspozycji (Computer Aided Dispatch = CAD), aby sprawić, że nowe lub istniejące inwestycje w pokój sterowania będą bardziej efektywne,
  • Oparty na sieci Web CommandCentral Inform zwiększa znajomość przez centrum dowodzenia sytuacji w terenie w celu poprawienia w tym obszarze procesu decyzyjnego.


PODNIEŚĆ WYDAJNOŚĆ W CZASIE RZECZYWISTYM I POPRAWIĆ CZAS REAKCJI

W przypadku połączenia CommandCentral Aware z CommandCentral Inform - zwiększona znajomość sytuacyjna jest rozszerzona w terenie dla poprawienia w tym obszarze podejmowania decyzji.

Bazujący na sieci Web - CommandCentral Inform - może być używany na niemal każdym urządzeniu, systemie operacyjnym lub sieci, zapewniając rzeczywisty, wspólny obraz operacyjny w terenie. Funkcjonariusze mogą zaaplikować albo usuwać warstwy informacji na mapie geoprzestrzennej, w tym lokalizacje personelu, zasobów, zdarzeń, alarmów i analizy, a wszystko w czasie rzeczywistym. Informacje te mogą być łatwo udostępniane innym służbom dla lepszej koordynacji i szybkiej współpracy w celu poprawy bezpieczeństwa.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com