Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wspólne ekspozycja JVCKENWOOD i EFJohnson na IWCE2016


Firma JVCKENWOOD Corporation zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania dla bezpieczeństwa publicznego i profesjonalnej komunikacji na jednej wystawie na targach IWCE, które odbyły się 23-24 marca w Las Vegas.

 

Jest to największa impreza branży profesjonalnej łączności radiowej na świecie. IWCE (ang. International Wireless Communications Expo) corocznie odbywa się w Las Vegas Convention Center, gromadząc około 350 wystawców i ponad 7000 odwiedzających. Początki imprezy sięgają roku 1977.

 

 JVCKenwood-iwce-2016


Należąca dla JVCKENWOOD, firma EFJohnson Technologies, jest liderem w dziedzinie łączności o znaczeniu krytycznym opartej na standardzie P25 – przyłączyła się w tym roku do ekspozycji na stoisku JVCKENWOOD i pokazała swoje portfolio rozwiązań łączności P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego do zastosowań krytycznych.

 

„Po połączeniu nasze firmy będą się dalej rozwijać. Jest to naprawdę ekscytujący czas dla naszych klientów. JVCKENWOOD może teraz zaoferować jeszcze więcej możliwości w zakresie rozwiązań komunikacyjnych i zwiększyć ogólne możliwości” - skomentował Mark Jasin, wiceprezes JVCKENWOOD USA Corporation.


Aby wspomagać tę strategię integracji JVCKENWOOD zapowiada stworzenie dla radiotelefonów EFJohnson Viking® submarki pod skrzydłami KENWOOD. „Po przeniesieniu procesów produkcyjnych do siedziby JVCKENWOOD w Japoni - naturalną koleją rzeczy jest konsolidacja wszystkich radiotelefonów pod marką KENWOOD. Zjednoczenie portfolio P25 firmy EFJohnson pod jednym znakiem firmowym KENWOOD oznacza połączenie dwóch atutów – sprawdzonej wiedzy konstrukcyjnej dotyczącej P25 firmy EFJohnson oraz rozpoznawalnej jakości i niezawodności firmy KENWOOD”, tłumaczy Karthik Rangarajan, starszy wiceprezes działu strategii i produktów.

Tegoroczny pokaz firmy JVCKENWOOD położył nacisk na zintegrowane produkty wieloprotokołowe przeznaczone do usprawnienia komunikacji i uproszczenia codziennych działań, zarówno dla podmiotów o krytycznym znaczeniu, jak i podmiotów realizujących istotne działania - obejmujących szeroki zakres agencji bezpieczeństwa publicznego, usług publicznych i komunalnych, lokalne agencje rządowe, transport i innych użytkowników biznesowych i przemysłowych.

Podczas ekspozycji zwiedzający mieli do dyspozycji:

- Systemy ATLAS® P25 i radiotelefony KENWOOD P25
- Systemy NEXEDGE® Gen2 i konfiguracja wielopasmowa (multi-band configuration)
- Radiotelefony KENWOOD DMR Tier II i przemienniki
- W pełni wyposażone i bazujące na tablecie konsole z CSS (także na stoisku 1429 należącym do firmy Zetron)

Źródło: http://www.jvckenwood.com Fot: IWCE

 

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań łączności JVCKenwood na terenie Polski jest firma Elektrit.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.