Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ericsson wspiera Motorolę w realizacji umowy LTE dla bezpieczeństwa publicznego w UK


Motorola Solutions, główny wykonawca umowy „Lot2”, otrzyma wsparcie od firmy Ericsson, w dostawie sieci zarządzania kryzysowego (Emergency Services Network - ESN) dla brytyjskiego MSW (Home Office). System ESN będzie korzystać z komercyjnej sieci LTE (Long Term Evolution), aby dostarczyć kluczowe usługi głosowe i  szerokopasmowej transmisji danych dla użytkowników bezpieczeństwa publicznego w UK. Motorola Solutions, na mocy kontraktu, jest odpowiedzialna za zapewnienie kompleksowej integracji ESN, opracowanie i zarządzanie aplikacjami dla służb bezpieczeństwa publicznego, zarządzanie terminalami mobilnymi, wsparcie dla klientów i zarządzanie usługami. Dostawcą infrastruktury sieciowej 4G został brytyjski operator komórkowy EE.

 

Police-Officer-setting-in-Motorola-next-generation-patrol-vehicle-equipped-with-LTE-for-Public-Safety-system

Ericsson i Motorola Solutions prowadzą globalne partnerstwo na rzecz dostarczania technologii LTE dla sektora bezpieczeństwa publicznego. Firmy wspólnie wdrażają trzy największe na świecie sieci LTE dla służb, które znajdują się w Los Angeles w USA i w dwóch krajach Bliskiego Wschodu – mówi komunikat.


Współpracując z Motorolą, Ericsson będzie wdrażał system wielodostępu, który zapewni gwarantowane pierwszeństwo dostępu dla służb bezpieczeństwa publicznego. Motorola otrzyma również pomoc w dostarczeniu wielu operacyjnych i biznesowych systemów wsparcia i usług.


„Projekt ESN jest ambitny i strategicznie ważny” - powiedział Valter D’Avino, szef firmy Ericsson w Europie Zachodniej i Środkowej. „Codziennie rządy i miasta na całym świecie, aby umożliwić kluczowe działania, polegają na technologii i specjalistycznych usługach powstałych przez współpracę pomiędzy firmą Motorola Solutions i Ericsson. Razem mamy wyjątkową pozycję, aby wprowadzić funkcjonalność i możliwości, które sieć szerokopasmowa może zaoferować brytyjskim służbom bezpieczeństwa publicznego.”O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions LOGOMotorola Solutions jest firmą odpowiedzialną na innowacyjne rozwiązania dotyczące bezpiecznej łączności służb bezpieczeństwa publicznego. Dostarcza, modernizuje, serwisuje oraz zapewnia wsparcie techniczne oraz profesjonalne doradztwo dla służb bezpieczeństwa publicznego w celu budowania coraz bardziej bezpiecznych oraz niezawodnych systemów łączności.


Źródło: http://newsroom.motorolasolutions.com/