Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions inwestuje w firmę od nowatorskiej technologii akumulatorów

 

Motorola Solutions zainwestowała w Pellion Technology, innowacyjną firmę, która opracowała nową technologię wytwarzania wysokowydajnych akumulatorów. Technologia ta umożliwia zbudowanie akumulatora charakteryzującego się  wysokoenergetyczną gęstością a co za tym idzie dwukrotnie większą pojemnością w porównaniu z akumulatorami litowo-jonowymi o podobnej masie i objętości. Obecnie baterie wykonane w technologii Pelion poddawane są różnorakim testom w radiotelefonach przenośnych czy robotyce.

 

batteries-motorola„Motorola Solutions posiada duży bagaż doświadczeń związany z dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie mobilności przy czym posiada sporą gamę partnerów w dziedzinie zasilania swoich urządzeń. Spółka posiada duże doświadczenie związane z eksploatacją różnych typów baterii i w swoich urządzeniach stosują akumulatory o bardzo wysokiej wydajności przy zapewnieniu najwyższych standardów jakości.” – powiedział David Eaglesham, CEO w Pellion Technologies. „Jesteśmy zaszczyceni oraz wyróżnieni faktem, że taka spółka zdecydowała się na inwestycję w naszą technologię.” – dodał David.


„Nasi klienci branży bezpieczeństwa publicznego oraz sektora prywatnego potrzebują sprzętu dzięki któremu będą w stanie zapewnić swoim pracownikom doskonałe warunki do pracy wszędzie tam gdzie będzie to potrzebne, chcą się uzależnić od urządzeń mobilnych, które będą gotowe do działania w każdej chwili.” – powiedział CTO Motorola Solutions, Paul Steinberg. „Chociaż obiecująca technologia baterii, opracowana przez Pellion, jest nadal w fazie początkowej wdrażania, to wierzymy, że rozwiązanie to ma ogromny potencjał oraz będzie przynosiło korzyści naszym produktom a ostatecznie naszym klientom.” - dodał Steinberg.


Firma Pelion Technologies ma siedzibę w Cambridge, w stanie Massachusetts. Została założona przez grupę naukowców z MIT.

 

Źródło: https://newsroom.motorolasolutions.com/