Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Vertex Standard świętuje 60 lat istnienia firmy

 

W roku 2016 przypada okrągły jubileusz 60 lat istnienia firmy Vertex Standard, jednego z liderów branży radiokomunikacyjnej na świecie. Firma została założona w 1956 roku w Tokyo.

 

 Vertex-Standard-60-years

 

Od 1956 r. firma Vertex Standard jest przodującym na świecie dostawcą profesjonalnych, przystępnych cenowo rozwiązań z zakresu radiotelefonów, które zwiększają produktywność biznesu i bezpieczeństwo publiczne na przestrzeni wielu działów przemysłu. Firma Vertex Standard skupia się wyłącznie na oferowaniu szerokiego portfolio analogowych i cyfrowych radiotelefonów, włączając szeroko zakrojone usługi posprzedażowe i pomoc, tym samym dążąc do pełnego zadowolenia klienta.


Korzystając z szerokiej i starannie dobranej sieci partnerów sprzedaży pośredniej działających w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, firma dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć unikalne wymagania klienta dotyczące komunikacji i związanych z nią wyzwań oraz dążąc do opracowania możliwie najlepszych radiotelefonów zapewniając wysoką jakość bez kompromisów. Vertex Standard osiąga to starając się zachować równowagę między wydajnością a wytrzymałością stosując zasady inżynierii precyzyjnej. Niezmienne zaangażowanie w zapewnianie jakości jest bezsprzeczne biorąc pod uwagę szerokie zastosowanie gamy kompaktowych i wielofunkcyjnych radiotelefonów, które opracowano zgodnie ze specyfikacjami IP oraz standardem MIL-STD stawiając na maksymalną jakość i umożliwiając łączenie się bez kompromisów.

 

Obejrzyj Video korporacyjne:

 

Źródło: Vertex Standard

 

Vertex Standard – informacje

Vertex-Standard-logoFirma Vertex Standard LMR, Inc., założona w 1956 r. i posiadająca siedzibę w Tokio, jest globalnym producentem sprzętu do dwukierunkowej komunikacji radiowej. W regionie EMEA sprzedażą i serwisem radiotelefonów zajmuje się sieć dystrybutorów. Vertex Standard jest też producentem systemu EVX-Link oraz radiotelefonów DMR serii eVerge.