Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowość MOTOTRBO: system trankingowy DMR Tier III Capacity Max

 

Motorola Solutions dołączyła do grona producentów standardu DMR oferując system trankingowy poziomu trzeciego (Tier III) w swoim nowym produkcie MOTOTRBO Capacity Max. Oficjalna światowa premiera miała miejsce 16 listopada, zaś pierwsze systemy Capacity Max zostaną dostarczone do klientów w pierwszym kwartale 2016 roku. Szczegóły nowego systemu zostaną zaprezentowane podczas zbliżających się targów PMRExpo 2015 w Kolonii (24-26 listopada).


Motorola-mototrbo-Capacity-Max-system

Wśród klientów działających w branży usług publicznych i komunalnych, energetyce, produkcji i transporcie odczuwa się rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne, niezawodne i ekonomiczne systemy radiokomunikacyjne, zapewniające swoim użytkownikom możliwość transmisji głosu oraz wykorzystania aplikacji sieciowych. Firma Motorola Solutions wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i oferuje system trankingowy MOTOTRBO nowej generacji o nazwie Capacity Max.


“Capacity Max jest innowacyjnym systemem radiokomunikacyjnym o zwiększonej pojemności, zbudowanym w oparciu o rozwiązania MOROTRBO, w którym wprowadzone zostały nowe funkcje,” powiedział Tim Clark, dyrektor działu sprzedaży sprzętu i oprogramowania na obszarze Europy and Afryki. “Bogaty zestaw funkcji i zwiększona odporność systemu na zakłócenia zapewnia naszym klientom niezawodną łączność nawet w warunkach krytycznych.”


System MOTOTRBO Capacity Max jest zgodny z wytycznymi ETSI dotyczącymi standardu DMR. Jest to interoperacyjny system, w którym można wykorzystać urządzenia różnych producentów, w tym urządzenia pracujące w trybie Tier III.

 

MOTOTRBO_Capacity_Max


Capacity Max to dużo więcej niż tradycyjna komunikacja głosowa
System Capacity Max powstał w ramach programu MOTOTRBO Application Developer Program w którym firma Motorola Solutions stworzyła zarówno możliwość wykorzystania własnych rozwiązań, jak i szerokiej współpracy z innymi producentami. Przykładowo, w pomieszczeniach kontrolnych mogą być wykorzystane rozwiązania zapewniające skuteczne zarządzanie pracownikami i automatyczne wysyłanie sygnałów alarmowych celem podniesienia wydajności i bezpieczeństwa pracy.


Skalowalne rozwiązanie o wysokich możliwościach i niskich kosztach wdrożenia
Nowy system MOTOTRBO jest skalowalny w szerokim zakresie, to znaczy może być stosowany zarówno w prostych przypadkach, w których wymagane jest użycie pojedynczej stacji bazowej jak i w złożonych, kompleksowych projektach radiokomunikacyjnych, zapewniających transmisję głosu oraz danych cyfrowych na dużym obszarze, wymagających użycia wielu połączonych stacji bazowych o dużej pojemności. Jedna stacja bazowa może obsłużyć maksymalnie 3000 użytkowników. Ponadto administratorzy systemów dostają do ręki skuteczne narzędzia służące do zarządzania systemem, optymalizacji i kontroli jego stanu.


W systemie Capacity Max wykorzystywany jest centralny serwer połączony z pozostałymi urządzeniami za pomocą sieci IP. Taka architektura systemu pozwala na zmniejszenie kosztów jego utrzymania. Wielopoziomowe zabezpieczenia przed awariami czynią ten system bardzo niezawodnym a szyfrowanie AES gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych. By zmniejszyć koszty związane z modernizacją starych systemów, firma Motorola Solutions stworzyła możliwość płynnej migracji od rozwiązań analogowych, do systemów MOTOTRBO Capacity Max.


Historia systemów MOTOTRBO DMR
Firma Motorola Solutions przeszła długą drogę rozwojową i odniosła wiele sukcesów na rynku systemów DMR:

  • była pierwszym producentem, który uzyskał certyfikat na urządzenia DMR,
  • w 2007 roku wprowadziła do sprzedaży produkty MOTOTRBO DMR,
  • w 2011 roku sprzedała kilka milionów urządzeń MOTOTRBO,
  • do 2014 roku wdrożyła ponad 3000 trankingowych systemów MOTOTRBO.

Oferta firmy Motorola Solutions w dziedzinie sprzętu DMR zawiera radiotelefony przenośne i przewoźne, przemienniki, aplikacje i akcesoria do transmisji danych a także oprogramowanie i usługi serwisowe. Firma Motorola Solutions uczestniczyła w pracach zmierzających do stworzenia i rozwoju standardu DMR i jest jedynym członkiem stowarzyszenia DMR Association wnoszącym intelektualny wkład w te opracowania.


Źródło: newsroom.motorolasolutions.com