Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spotkanie Partnerów JVCKenwood 2015 w Wilnie

 

W dniach 19-21 października w Wilnie odbyło się spotkanie szkoleniowe kluczowych dystrybutorów firmy JVC Kenwood z obszaru EMEA. Celem spotkania było przedstawienie głównych, długoterminowych trendów rozwoju firmy oraz szkolenie techniczne z zakresu systemu Kenwood NEXEDGE Drugiej Generacji, DMR oraz dPMR.

 

JVCKenwood-spotkanie-partnerow-Wilno2015

Nie obyło się bez premier nowych rozwiązań łączności radiowej takich jak system NEXEDGE Drugiej Generacji, radiotelefony NEXEDGE serii NX-5000,  NEXEDGE Tranking typu D, nowych radiotelefonów Low Tier DMR oraz możliwości stworzenia konwencjonalnej sieci IP w standardzie DMR.

 

JVCKenwood-spotkanie-partnerow-Wilno-2015-sesje-techniczne

 

Podczas wizyty w Wilnie dystrybutorzy mogli także odwiedzić siedzibę Pogotowia Ratunkowego w Wilnie, które tak jak reszta kraju używa innowacyjnego rozwiązania RadioNet opartego o łączność radiową Kenwood NEXEDGE. System pozwolił na zoptymalizowanie pracy regionalnych zespołów ratunkowych dzięki czemu karetki docierają szybciej do pacjentów. Sieć pokrywa ponad 90% powierzchni Litwy zamieszkałej przez 95% ludności tego kraju. Obecnie system zawiera prawie 90 stref trankingowych NEXEDGE. Większość ze stacji bazowych wykorzystuje maszty telefonii komórkowej. Czterodipolowe anteny oraz sumatory sygnałów z czterech przemienników są umieszczane na wysokości 60–78 metrów. Stacje są wzajemnie połączone poprzez mikrofalową sieć IP oraz łącza optyczne. Aktualnie w sieci pracuje ponad 1000 radiotelefonów ręcznych i przewoźnych NEXEDGE. Jest to największy system cyfrowy Kenwood w Europie.

 

JVCKenwood-spotkanie-partnerow-Wilno-2015-wizyta-pogotowie

 

Na spotkaniu Polskę reprezentowała firma Elektrit z Łap – autoryzowany dystrybutor rozwiązań łączności JVCKenwood na terenie naszego kraju.

Źródło: Elektrit Sp. z o.o.

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.