Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Simoco i Omnitronics integrują swoje produkty

 

Firma Omnitronics poinformowała o integracji oprogramowania dyspozytorskiego RediTALK i DX-Altus ze stacjami bazowymi Simoco DMR Tier III. Jest to efekt partnerskiej współpracy między Simoco i Omnitronics we wszystkich oddziałach regionalnych, włączając w to obszar USA, Wielkiej Brytanii i Australii.

 

simoco-omnitronics-integracja-produktow

Wprowadzenie na rynek interfejsów DMR Tier III rozszerza ofertę Omnitronics o nowe rozwiązania adresowane do użytkowników systemów P25-DFSI i systemów analogowych Simoco.


Zastosowanie oprogramowania RediTALK lub DX-Altus pozwala na lepszą wizualizację działań prowadzonych przez użytkowników terminali i oferuje wiele funkcji dostępnych jedynie w cyfrowych systemach łączności radiowej. Pozwala to na zwiększenie efektywności pracy i podniesienie poziomu bezpieczeństwa w instytucjach korzystających z sieci radiokomunikacyjnych.

 

“Firmy Simoco i Omnitronics od lat współpracowały podczas realizacji projektów związanych z sieciami łączności radiowej” powiedział John Florenca, dyrektor generalny Omnitronics. “Partnerska współpraca między firmami Omnitronics i Simoco oraz wykorzystanie oprogramowania RediTALK lub DX-Altus pozwala na tworzenie nowoczesnych, sieciowych systemów dyspozytorskich.  To oprogramowanie stanowi istotną wartość dodaną dla produktów Simoco DMR Tier III”, dodał John Florenca.

Dystrybutorem produktów SIMOCO w Polsce jest firma RadioPartners z Warszawy.

 

Źródło: omnitronicsworld.com