Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sepura wprowadza produkty DMR w wersji na rynek australijski

 

Firma Sepura ogłosiła wprowadzenie do dystrybucji na terenie Australii i Nowej Zelandii swoich produktów DMR Tier II w wariancie pracującym w zakresie 450–520 MHz.

 

Portfolio produktów DMR firmy Sepura

 

Poza terminalami radiowymi DMR, klienci z Australii i Nowej Zelandii będą mogli nabyć nowe aplikacje firmy Sepura takie, jak wyposażona w przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny aplikacja dyspozytorska SICS eXpress oraz dodatkowe funkcje. Może to być m.in. funkcja Site Link, czyli połączenie standardową siecią IP maksymalnie 32 przemienników w celu zapewnienia użytkownikom przemieszczania się na rozległym obszarze z zachowaniem łączności radiowej (roamingu) i funkcja Dynamic, pozwalająca na współdzielenie ruchu sieciowego pomiędzy dostępnymi zasobami dla zwiększonej efektywności wykorzystania pasma.

 

“Wprowadzenie wariantu na zakres 450–520 MHz pozwala nam teraz dostarczać pełne rozwiązanie DMR Tier II zdolne sprostać wielu wyzwaniom w zakresie komunikacji, jakie istnieją na australijskim i nowozelandzkim rynku. Wciąż będziemy rozwijać i rozszerzać nasze portfolio, oferując naszej rosnącej sieci regionalnych dystrybutorów jeden z najbardziej wszechstronnych i konkurencyjnych zestawów produktów, jakie istnieją”, powiedział Terence Ledger, dyrektor regionalny firmy Sepura w obszarze Azji i Pacyfiku.

 

“Nasza grupa produktów DMR gwarantuje wysoce wydajną łączność oraz zapewnia efektywność widmową, zaawansowane funkcje głosowe i zintegrowane usługi transmisji danych. Jest to dla nas wielka okazja na kontynuowanie zwiększania zasięgu rynkowego naszych rozwiązań DMR na rynkach, które są już mocno spenetrowane przez inne technologie”, skomentował Chris D’Aguiar, wiceprezes firmy Sepura.

 

Źródło: www.sepura.com