Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO na największym, światowym festiwalu muzyki klasycznej BBC Proms

 

Proms to skrót od "Promenade", a oznaczający Koncerty Promenadowe, które odbywają się w Londynie już od 1985 roku. Jest to największe wydarzenie artystyczne dla fanów muzyki nie tylko klasycznej. Dla zapewnienia bezpiecznego przebiegu koncertów wykorzystywane są radiotelefony MOTOTRBO i inne zaawansowane rozwiązania radiokomunikacyjne, dostarczone przez firmy 2CL Communications i Motorola Solutions.

 

BBC-proms-2015

Administracja Royal Albert Hall jest przekonana, że radiotelefony dostarczone przez firmę Motorola Solutions zapewniają pewną i bezpieczną komunikację podczas trwających przez osiem tygodni (17 lipca – 12 września 2015 r.) porywających, wieczornych koncertów, na które bilety zostały dawno wyprzedane. Festiwal BBC Proms 2015 odbywający się w Royal Albert Hall odwiedzi ponad 280 tysięcy fanów muzyki.

“Firma 2CL Communications szybko zrozumiała jaki jest zakres naszych potrzeb i zaproponowała instalację nowoczesnego, cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego, który może być jednocześnie wykorzystany przez służby ochrony, administrację budynku oraz ekipy techniczne”, stwierdził Tony Gale, administrator Royal Albert Hall. “Zarówno poziom usług oferowanych przez 2CL Communication jak i jakość urządzeń dostarczonych przez Motorola Solutions w pełni zaspokaja nasze potrzeby.”


bbc-proms-visit-london

Festiwal BBC Proms trwający od lipca do września stanowi kontynuację tradycyjnych, codziennych koncertów muzyki klasycznej, odbywających się w porze letniej w Royal Albert Hall od 1941 roku. Obecnie jest to największy festiwal muzyki klasycznej na świecie.

“Pracownicy Royal Albert Hall w pełni doceniają znaczenie komunikacji radiowej dla zapewnienia bezpieczeństwa osób odwiedzających ten prestiżowy budynek,” stwierdził Graham Cole, dyrektor handlowy firmy 2CL Communications. Obecnie, dla ułatwienia pracy personelu zatrudnionego w Royal Albert Hall na terenie obiektu wykorzystywane są 122 przenośne radiotelefony MOTOTRBO. Cyfrowy system radiokomunikacyjny zapewnia doskonałą reprodukcję głosu, zaś inteligentne funkcje obróbki dźwięku poprawiają jego zrozumiałość. Ciągła analiza poziomu hałasu w otoczeniu radiotelefonu pozwala na dostosowanie głośności odbieranych komunikatów do aktualnych warunków środowiskowych, co eliminuje konieczność ciągłej regulacji głośności przez osobę korzystającą z radiotelefonu.

„Gdy konieczne jest zwiększenie efektywności pracy personelu Royal Albert Hall, radiotelefony MOTOTRBO stanowią doskonałe narzędzie, pozwalające na ciągłe utrzymywanie kontaktu między pracownikami”, powiedział Phil Jefferson, lokalny menadżer Motorola Solutions na terenie Wielkiej Brytanii. “My jesteśmy równie podekscytowani możliwością weryfikacji działania naszych radiotelefonów na terenie Royal Albert Hall jak publiczność, oczekująca na odegranie hymnu Rule Britannia ostatniego dnia festiwalu BBC Proms”.

 

Video z BBC Proms 2015


W czterech przemiennikach MOTOTRBO DR3000 wykorzystywanych na terenie Royal Albert Hall zainstalowane zostało oprogramowanie MOTOTRBO Capacity Plus, dzięki czemu w tej liczącej niemal 150 lat placówce kulturalnej możliwe jest jednoczesne wykorzystanie wielu kanałów radiokomunikacyjnych. Zastosowanie systemu trankingowego Capacity Plus pozwala na optymalne i bezpieczne wykorzystanie dostępnej puli kanałów z użyciem tylko jednej, trankingowej stacji bazowej.

Pracownicy odpowiedzialni za bezpieczeństwo obiektu mogą wybierać rozmówców wprost z listy kontaktów i mają pewność, że ich rozmowom nie przysłuchuje się ani administracja budynku ani ekipy techniczne.

We wszystkich przypadkach, w których zachodzi potrzeba obsługi dużych imprez, na przykład takich jak koncerty BBC Proms, zaś ilość posiadanego sprzętu nie jest wystarczająca, pracownicy Royal Albert Hall mogą liczyć na okazjonalną dostawę dodatkowych radiotelefonów MOTOTRBO przez firmę 2CL Communications.

 

Źródło: Motorola Solutions