Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions otrzyma 1 mld $ inwestycji

 

Wiodący na świecie fundusz inwestujący w technologie, Silver Lake, dokona wynoszącej 1 mld dolarów inwestycji w firmę Motorola Solutions. Środki te zostaną spożytkowane na przyspieszenie rozwoju jej rozwiązań i usług dla sektora bezpieczeństwa publicznego poprzez nowe partnerstwa, inwestycje i przejęcia.

 

Dyrektor Motorola Solutions, Greg Brown

 

“Silver Lake ma duże doświadczenie w osiąganiu zysków poprzez nawiązywanie partnerstw z wiodącymi przedsiębiorstwami technologicznymi na całym świecie”, powiedział Greg Brown, prezes i dyrektor generalny Motorola Solutions. “To strategiczne partnerstwo i inwestycja łączą doświadczenie Silver Lake w zakresie produktów, usług i rozwiązań informatycznych z naszą wizją tworzenia bezpieczniejszych społeczności i podejmowania bardziej udanych przedsięwzięć biznesowych. Są one wyrazem wielkiego zaufania pokładanego w strategii naszej firmy i perspektywach jej wzrostu”.

 

Inwestycja będzie się wiązać z dołączeniem do rady dyrektorów Motorola Solutions dwóch przedstawicieli Silver Lake, Egona Durbana i Grega Mondre’a. Stanie się to po zamknięciu transakcji, w trzecim kwartale br.

 

“Motorola Solutions jest legendarną firmą i światowym liderem rynkowym w technologiach dla sektora bezpieczeństwa publicznego”, powiedzieli Durban i Mondre. “Sądzimy, że rozpoczyna nową erę w bazującej na transmisji danych komunikacji w służbach bezpieczeństwa publicznego i ma znaczny potencjał wzrostu. W swojej głównej działalności jest bezkonkurencyjna na rynku USA, a na całym świecie ma szerokie i lojalne grono klientów, wybitne wyniki w zakresie niezawodności oraz rosnący zasięg i skalę działalności dzięki innowacjom technologicznym. Greg Brown i jego utalentowany zespół menedżerów mają na koncie znakomite wyniki oraz transformacje, które stworzyły nowe, ekscytujace możliwości dla innowacji i rozwoju oprogramowania kolejnej generacji i nowoczesnych rozwiązań dla bezpieczeństwa publicznego”.

 

Motorola Solutions ogłosiła również zamiar odkupu własnych akcji o wartości do 2 mld $, na drodze przetargu. Część funduszy na tę transakcję będzie pochodzić od Silver Lake, resztę firma wyłoży z własnych środków.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com