Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Simoco prezentuje swój system DMR

 

 

 

Firma Simoco ogłosiła, że jej system Xd DMR zostanie wprowadzony na rynek jeszcze tej jesieni. Xd DMR stanowi naturalny etap rozwoju następujący po analogowym systemie Simoco Xfin, obsługującym połączenia IP, i zapewni płynną migrację użytkownikom przechodzącym na łączność cyfrową.

 

Radiotelefon Simoco Xd DMR

 

Na temat nadchodzącej premiery oferty DMR Tier II i Tier III firmy Simoco Andy Grimmett, główny technolog firmy, powiedział: „Obecnie uznane zalety systemu DMR zostaną poszerzone przez doświadczenie Simoco w zakresie systemów analogowych z infrastrukturą IP bez switchy.”

 

„Systemem Xfin przetarliśmy szlak rozproszonej architekturze opartej na protokole IP dla radiokomunikacji profesjonalnej i nasi klienci, szczególnie ci z sektorów usług oraz ropy i gazu, cenili sobie odporność i skalowalność, jakie zapewnia ona na dużych obszarach. Wykorzystujemy nasze doświadczenie w zakresie DMR w taki sposób, aby nasi klienci otrzymali wszystkie korzyści płynące z Xfin, uzupełnione o zalety, jakie wnosi nowy, cyfrowy standard.”

 

Nowa seria Simoco Xd DMR połączy wszystkie korzyści nowego, otwartego standardu wliczając lepszą jakość dźwięku, transmisję danych w kanale głosowym, niższe koszty infrastruktury i wyższą pojemność z brakiem kosztów przeznaczanych na proces migracji.

 

Ian Carr, dyrektor generalny Grupy Simoco, powiedział: „DMR jest postrzegany jako jeden z głównych nowych standardów łączności radiowej, a my jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów o jakości i wydajności, z której firma Simoco jest znana, uzupełnionych o dodatkowe funkcje.”

 

 

Źródło: http://www.landmobile.co.uk