Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Technologia DMR firmy Sepura dotarła do Mongolii

 

Władze Ułan Bator, stolicy Mongolii, zdecydowały się na zakup systemu łączności DMR firmy Sepura dla swoich służb bezpieczeństwa i porządku publicznego. Wdrożenie systemu wykona Global Telecom, lokalny partner brytyjskiego przedsiębiorstwa.

 

 Ułan Bator

 

Łączność DMR bazująca na urządzeniach marki Sepura zastąpi dotychczas użytkowany w Ułan Bator system analogowy i będzie uzupełniać wciąż pracującą tam sieć TETRA, opartą o infrastrukturę firmy Teltronic (będącej obecnie częścią grupy Sepura). Głównym celem, jaki ma zrealizować nowy system, jest usprawnienie działań zapobiegających zagrożeniom oraz likwidacji skutków katastrof.

 

Global Telecom, wysoce wyspecjalizowany integrator systemów, zrealizuje całą instalację i wdrożenie oraz będzie czuwać nad procesem migracji z systemu analogowego do DMR na terenie całego Ułan Bator. Przeprowadzi także szkolenia z obsługi nowej łączności dla funkcjonariuszy służb ze stolicy Mongolii.

 

Batgerel Chuluunnast, główny menedżer Global Telecom, skomentował: “Do zdobycia tego prestiżowego zamówienia przyczyniła się ponadprzeciętna jakość radiotelefonów Sepura, wysoki poziom wsparcia w trakcie procesu przetargowego i rozległe portfolio zaprezentowanych produktów. Radiotelefony marki Sepura będą bardzo użyteczne dla użytkowników znajdujących się na gwarnych ulicach miasta dzięki swojemu krystalicznie czystemu dźwiękowi, pozwalającemu na prowadzenie wyraźnej i nieprzerwanej komunikacji, co jest istotnym wymaganiem przy nagłych sytuacjach”.

 

Nash Chou, menedżer rozwoju biznesowego w firmie Sepura, powiedział: “Jest to nasz pierwszy odniesiony w Mongolii sukces w branży DMR. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy go dzielić z Global Telecom. Wierzę, że siła naszej oferty oraz długa historia wdrożeń w miastach na całym świecie były czynnikami, które złożyły się na to imponujące osiągnięcie”.

 

Ułan Bator to stolica i największe miasto Mongolii, z populacją 1,4 mln osób. Jest niezależną miejscowością, nie należącą do żadnego okręgu administracyjnego. Zlokalizowany w centrum kraju Ułan Bator jest kulturowym, przemysłowym i finansowym sercem kraju. Tam również zbiega się mongolska sieć dróg i przechodzi linia kolei transsyberyjskiej.

 

 

Źródło: www.sepura.com