Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cobham przedstawia swój nowy dział - Cobham Wireless

 

Cobham plc, brytyjskie przedsiębiorstwo działające w branży obronnej i lotniczej, oficjalnie poinformowało o ostatecznym ukończeniu procesu przejęcia Axell Wireless, światowego dostawcy rozproszonych systemów antenowych (DAS) i rozwiązań radiokomunikacyjnych dla sektora bezpieczeństwa publicznego. Cobham nabył tę firmę w maju 2013 roku, za 85 mln funtów.

 

Siedziba firmy Cobham

 

Axell Wireless, podobnie jak przejęty w zeszłym roku Aeroflex – amerykański wytwórca sprzętu pomiarowego i rozwiązań mikroelektronicznych, będzie teraz częścią nowego działu Cobham, Cobham Wireless. Przy tej okazji została uruchomiona specjalna witryna: cobhamwireless.com, na której można zapoznać się z ofertą firmy. Obejmuje ona systemy dystrybucji sygnału radiowego i zwiększania zasięgu sieci na zewnątrz i wewnątrz budynków, w tunelach i wzdłuż linii kolejowych oraz sprzęt i oprogramowanie do pomiarów wydajności sieci, jakości usług łączności i testowania urządzeń radiowych.


Dystrybutorem firmy Cobham w Polsce jest firma MERATRONIK. Meratronik S.A. Jes to to firma z tradycjami w branży kontrolno-pomiarowej od 1954 roku. Obecnie firma jest dystrybutorem światowych liderów w branży przyrządów pomiarowych do zastosowań cywilnych i wojskowych. Swoim klientom firma oferuje doradztwo techniczne, szkolenia i konsultacje. Prowadzi również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewnia także okresową kalibrację przyrządów pomiarowych. Więcej informacji na stronie http://www.meratronik.pl

 

Źródło: cobhamwireless.com