Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bell Labs nawiązuje partnerstwo z 5G Lab Germany

 

Bell Labs, oddział badawczy firmy Alcatel-Lucent, został partnerem badawczym 5G Lab Germany, laboratorium funkcjonującym przy Drezdeńskim Uniwersytecie Technicznym. Współpraca pomiędzy Alcatel-Lucent a 5G Lab Germany skupi się początkowo na wykorzystaniu wielu połączeń urządzenie – moduł radiowy w celu zwiększenia niezawodności komunikacji o krytycznym znaczeniu.

 

Logotypy Bell Labs i 5G Labs Germany

 

Zgodnie z zawartą umową o współpracy, obydwie organizacje będą zajmować się opracowywaniem i testowaniem technologii, które pomogą w podnoszeniu pojemności oraz przepustowości sieci komórkowych 5G.

 

5G Lab Germany skupia 20 pracowników naukowych Drezdeńskiego Uniwersytetu Technicznego. Zostało otwarte we wrześniu ubiegłego roku, lecz zdążyło sobie już wyrobić wiodącą pozycję w zakresie prac nad technologiami 5G.

 

Alcatel-Lucent na początku swojej współpracy z niemieckim laboratorium zajmie się przeanalizowaniem sposobów zwiększenia pojemności i niezawodności sieci, w szczególności tych służących do zastosowań o krytycznym znaczeniu, poprzez przyłączanie urządzeń końcowych, np. smartfonów, do wielu modułów radiowych 5G lub 5G i 4G. Firma pomoże również w formułowaniu standardu interfejsu radiowego 5G. Wspólnie z 5G Lab Germany będzie analizować różne koncepcje warstwy fizycznej 5G i przedstawiać je w ramach mającego się dopiero rozpocząć procesu standaryzacji 5G. Obecnie na pierwszym miejscu plasuje się opracowana przez Bell Labs metoda UF-OFDM (Universal Filtered Orthogonal Frequency Division Multiplexing).

 

Bell Labs będzie finansować wspólne badania i wykorzysta ich rezultaty w swoim bieżącym projekcie, Network 2020.

 

Źródło: www.alcatel-lucent.com