Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność DMR firmy Sepura na brytyjskim stadionie krykietowym

 

Marylebone Cricket Club zdecydował się na wdrożenie łączności radiowej DMR firmy Sepura na swoim stadionie Lord’s Cricket Ground w londyńskim City of Westminster. Kontrakt z tym prestiżowym klubem krykietowym podpisał Chatterbox Limited, partner dystrybucyjny firmy Sepura.

 

Pracownicy MCC z radiotelefonami Sepura

 

Stary system analogowy, z którego korzystał Marylebone Cricket Club, uległ zużyciu i nie spełniał już swojej roli, więc klub potrzebował nowego rozwiązania łączności, które pokryłoby swoim zasięgiem stadion i obszary znajdujące się w jego bezpośredniej bliskości. Firma Chatterbox, zanim złożyła zwycięską ofertę w przetargu, wspólnie z Sepurą przeprowadziła pomiary terenowe. Radiotelefony Sepura były w stanie realizować łączność na całym obszarze, z ponadprzeciętną jakością dźwięku, co bardzo użyteczne w trakcie meczów, gdy na stadionie jest bardzo głośno.

 

Wymogiem MCC było, aby radiotelefony nadawały się do pracy w każdych warunkach pogodowych, gdyż większość z nich jest używana na zewnątrz. Wybór padł na technologię DMR firmy Sepura między innymi ze względu na stopień ochrony IP67, jaki posiadają jej terminale.

 

Nowy system łączności jest w użyciu od kwietnia kiedy rozpoczął się tegoroczny sezon krykietowy. W ramach pięcioletniej umowy firma Chatterbox dostarczyła ponad 80 radiotelefonów SBP8040 z pełną klawiaturą i wyświetlaczem, ponad 360 SPB8340 bez klawiatury oraz radiotelefony bazowo-przewoźne SBM8040, które trafiły do dyspozytorni.

 

Gary Leatherby, dyrektor zarządzający Chatterbox, powiedział: “Radiotelefony Sepura są solidne i wytrzymałe, co czyni je idealnymi do pracy na zewnątrz. Łatwość ich użytkowania także jest ważną zaletą, gdyż pozwala MCC szybko i skutecznie szkolić tymczasowych pracowników. W dodatku kolorowe obwódki ułatwiają rozróżnianie radiotelefonów przydzielonych różnym grupom użytkowników. Będzie można w nich również zaprogramować zaawansowane funkcje związane z nadzorem i bezpieczeństwem pracy, takie jak przerywanie nadawania, alarm upadkowy i funkcja samotnego pracownika, jeśli MCC w przyszłości uzna je za potrzebne”.

 

Cliff Davies, menedżer rozwoju biznesowego DMR w firmie Sepura, powiedział: “Jesteśmy zadowoleni ze zdobycia tego prestiżowego kontraktu, jako że umacnia on nasze zacieśniające się partnerstwo z Chatterbox. Nasze radiotelefony DMR stanowią perfekcyjny wybór do tego zastosowania – są mocne, niezawodne, głośne i bogato wyposażone. Ich zaawansowane funkcje takie, jak szyfrowanie, wybór strefy i wywołania indywidualne zapewnią ponadprzeciętne korzyści użytkownikom w MCC. Nasza flota radiotelefonów dostępnych do krótkoterminowego wynajmu pozwala klientom zapewnić łączność o krytycznym znaczeniu na ważne imprezy, przy zminimalizowanych kosztach operacyjnych”.

 

Źródło: www.sepura.com