Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność MOTOTRBO trafiła do brazylijskich taksówek

 

Firma Motorola Solutions w partnerstwie z MOC Telecom wdrożyła system łączności MOTOTRBO dla brazylijskiej korporacji taksówkarskiej ABC Radio Taxi Maringa, działającej w stanie Parana. System MOTOTRBO pozwolił na usprawnienie zarządzania flotą taksówek.

 

Taksówka korporacji ABC Radio Taxi Maringa

 

ABC Radio Taxi Maringa dysponuje obecnie 20 samochodami, co czyni ją jednym z największych przewoźników pasażerskich w regionie. Przed wdrożeniem MOTOTRBO firma korzystała z systemu analogowego, który nie umożliwiał precyzyjnego planowania kursów. Dzięki systemowi firmy Motorola Solutions, pasażer może skontaktować się z dyspozytornią korporacji, która wyszukuje najbliższą taksówkę w okolicy, co znacznie przyspiesza proces jej zamawiania.

 

Poza zredukowaniem czasu od zamówienia do przyjazdu taksówki, rozwiązanie firmy Motorola Solutions zwiększyło bezpieczeństwo, ponieważ gdy tylko telefoniczne zamówienie zostanie potwierdzone, system wysyła dane takie, jak numer tablicy rejestracyjnej, markę samochodu i nazwisko kierowcy. System umożliwia także skorzystanie z przycisku alarmowego, automatycznie powiadamiającego dyspozytornię w przypadku wypadku lub innej nagłej potrzeby.

 

W systemie MOTOTRBO w ABC Radio Taxi Maringa pracuje 21 radiotelefonów DM3600, ripiter DR3000 oraz aplikacja dyspozytorska SmartPTT, służąca do zarządzania flotą samochodów.

 

Daniel Pereira de Carvalho, dyrektor zarządzający w ABC Radio Taxi Maringa, skomentował: “Na wdrożeniu systemu firmy Motorola Solutions zyskali wszyscy. Znacząco poprawiło się zużycie paliwa. Kierowcy taksówek zaakceptowali nowe rozwiązanie łączności i już teraz odczuwają rezultaty jego wdrożenia. Klienci także są bardziej usatysfakcjonowani sprawnością obsługi”.

 

Andrew Keffer, kierownik ds. sprzedaży pośredniej w Brazylii w firmie Motorola Solutions, powiedział: “Motorola Solutions zawsze inwestowała w rozwiązania łączące i poprawiające komunikację pomiędzy przedsiębiorstwami i ludźmi. Wspaniale jest wiedzieć, że przyczyniamy się do rozwoju naszych klientów w wielu obszarach”.

 

Źródło: smartptt.com Fot.: www.abcradiotaximaringa.com.br