Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sepura poszerzyła swoje portfolio DMR

 

Podczas zakończonych w zeszłym tygodniu targów Critical Communications World w Barcelonie, firma Sepura zaprezentowała swoje wzbogacone portfolio produktów radiowych pracujących w standardzie DMR (Digital Mobile Radio).

 

Oferta DMR firmy Sepura

 

Od czasu oficjalnej premiery w listopadzie 2013 roku, technologia DMR firmy Sepura rosła w siłę i zyskiwała popularność na całym świecie, pozwalając na płynną migrację z łączności analogowej na cyfrową i usprawnianie komunikacji dla użytkowników z wielu sektorów.

 

Peter Hudson, starszy menedżer ds. produktów, powiedział: “Nasza rodzina produktów DMR gwarantuje wysokowydajną komunikację, zapewniając efektywność widmową, zaawansowane funkcje głosowe oraz zintegrowaną transmisję danych. Nasze radiotelefony ręczne są zaprojektowane pod kątem ciężkich warunków pracy, oferując 1-watowy głośnik i wysokiej jakości dźwięk oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Są wytrzymałe, solidne, zaprojektowane w zgodzie ze stopniem ochrony IP67 oraz standardami MIL-STD 810 i posiadają zaawansowaną funkcjonalność, w tym szereg aplikacji takich, jak GPS, samotny pracownik i alarm upadkowy. Oferta DMR firmy Sepura zawiera także SICS eXpress, potężne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie dyspozytorskie do transmisji głosu i danych”.

 

“W 2014 roku, po przejęciu roku Fylde Micro Ltd., jednego z odnoszących największe sukcesy producentów trankingowego sprzętu radiokomunikacyjnego, pomyślnie wcieliliśmy DMR Tier III do naszego rosnącego portfolio. Poprzez łączenie wiodących w swojej klasie produktów z innowacyjną technologią trankingu, nasze rozwiązania bezproblemowo umożliwiają wzajemną komunikację różnych protokołów i zapewniają ekonomiczny sposób utrzymania płynnej komunikacji w trakcie procesu cyfryzacji łączności”, dodał Hudson.

 

Stuart Longley, menedżer ds. produktów w firmie Sepura, skomentował: “Na światowej scenie CCW z zaszczytem przedstawiamy również premierę technologii Sepura Tier II Dynamic, pozwalającej na efektywne wykorzystanie dostępnych w standardzie DMR szczelin czasowych. W konwencjonalnych systemach DMR dwie szczeliny czasowe są dostępne dla dwóch jednoczesnych połączeń, lecz każde z tych połączeń jest przypisane do jednej szczeliny. Kiedy do pojedynczej szczeliny jest przypisanych wiele grup, użytkownicy muszą czekać na jej zwolnienie nawet, gdy druga szczelina jest wolna. Dzięki technologii Sepura Tier II Dynamic połączenia są automatycznie przełączane na drugą szczelinę, co poprawia efektywność łączności przez zagwarantowanie, że wykorzystanie kanałów jest zmaksymalizowane i fizyczne zasoby radiowe są zaalokowane w efektywniejszy sposób”.

 

Źródło: www.sepura.com

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA. Obecnie firma rozszerzyła portfolio swoich produktów o standard DMR, aplikacje dyspozytorskie i infrastrukturę radiową.