Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Thales i HP zaoferują wspólny system LTE dla służb

 

Firmy Thales i Hewlett Packard podpisały porozumienie w sprawie dostawy systemów łączności krytycznej kolejnej generacji, aby wspomóc służby ratunkowe w efektywniejszym reagowaniu na wzrastające oczekiwania ludności w zakresie bezpieczeństwa.

 

Logotypy Thales i HP

 

Thales i HP połączą swoją wiedzę, aby zaoferować bezpieczne, zintegrowane usługi transmisji głosu i danych oparte o technologię LTE (Long Term Evolution). Obie firmy będą wspólnie pracować nad badaniami i rozwojem w celu dostarczania usług, które zaspokoją łącznościowe potrzeby służb ratunkowych.

 

 thales-hp-cooperation-comit

 

Zintegrowany system komunikacji pozwoli służbom ratunkowym podejmować bazujące na lepszych informacjach decyzje w zakresie bezpieczeństwa publicznego, bezpieczeństwa ratowników i mobilnego dostępu do krytycznych danych, mieszcząc się jednocześnie w ścisłych ograniczeniach budżetowych, z jakimi muszą sobie radzić obecne służby bezpieczeństwa. Obydwie firmy będą współpracować nad integracją technologii, możliwości, innowacji i produktów w celu dostarczenia wysoce skalowalnego i adaptowalnego pakietu możliwości i usług, które mogą zostać skonfigurowane pod kątem spełnienia szczególnych wymagań konkretnych służb ratunkowych z całego świata.

 

Wspólna oferta, pod nazwą COMIT, stanowi wyraz zaangażowania w zapewnianie użytkownikom wszystkiego, co najlepsze w technologiach informacyjnych i komunikacji, jak i również zapewnia zintegrowaną współpracy pomiędzy różnymi służbami ratunkowymi.

 

Źródło: mccmag.com, thalesgroup.com