Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Vertex Standard wprowadza radiotelefony DMR z serii VXD

Firma Vertex Standard ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży w Europie, Środkowym Wschodzie i Afryce (region EMEA) serii VXD - radiotelefonów do cyfrowej łączności konwencjonalnej.

 

„Nowa seria VXD pozwala użytkownikom analogowych radiotelefonów stopniowo migrować na łączność cyfrową w miarę potrzeb,” powiedział Paul De Carte, kierownik ds. dystrybucji na region EMEA w Vertex Standard. „Ręczne i przewoźne radiotelefony pracują zarówno w trybie analogowym, jak i cyfrowym, czyniąc przejście na łączność cyfrową gładkim i łatwym. Jeśli problemem jest budżet, użytkownicy mogą stopniowo migrować z systemu analogowego do cyfrowego w sposób najlepiej odpowiadający ich potrzebom i możliwościom finansowym.”

 

Radiotelefony z serii VXD

 

Jako członek założycielski Digital Mobile Radio (DMR) Association, Vertex Standard oferuje technologię cyfrowej łączności radiowej opartą na protokole DMR. Jest to stworzony przez Europejski Instytut Norm Telekomunikacyjnych (ETSI) otwarty standard DMR Tier 2, gwarantujący długoterminową stabilność i zapewniający użytkownikowi końcowemu wybór dowolnego sprzętu cyfrowego w celu maksymalizacji produktywności i uzyskania zwrotu inwestycji.

 

„Przy przechodzeniu na łączność cyfrową, klienci muszą zrozumieć, że protokół jest ważnym czynnikiem dla wspierania bardziej dynamicznego i elastycznego cyfrowego rozwiązania radiokomunikacyjnego,” powiedział De Carte. „W odróżnieniu od łączności analogowej, gdzie można używać jednocześnie różnych radiotelefonów od różnych producentów, nie wszystkie radiotelefony cyfrowe są identyczne - mogą się ze sobą skomunikować jedynie, gdy pracują zgodnie z tym samym protokołem. Seria VXD została zaprojektowana do współpracy z innymi radiotelefonami DMR TDMA, więc użytkownicy otrzymują korzyść w postaci większego wyboru wyposażenia cyfrowego.”

 

Seria Vertex Standard pomyślnie przeszła testy interoperacyjności DMR Association, które potwierdziły jej współpracę zarówno z radiotelefonami MOTOTRBO, jak i Selex Communications. Seria VXD zawiera radiotelefon ręczny VXD-720, przewoźny VXD-7200 i przemiennik VXD-R70.

 

 

Źródło: http://www.radioresourcemag.com/