Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aviat dostarczy routery mikrofalowe dla sieci LTE w Emiratach

 

Firma Aviat Networks, jeden z wiodących na świecie dostawców rozwiązań mikrofalowych, zawarła umowę z agencją bezpieczeństwa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich na wdrożenie swoich routerów mikrofalowych CTR do tamtejszej nowo budowanej sieci LTE dla służb bezpieczeństwa i porządku publicznego.

 

Logo Aviat Networks

 

Początkowo zainstalowane zostaną routery mikrofalowe CTR 8540, lecz gdy ZEA uruchomi w swojej sieci usługi komercyjne, Aviat uzupełni ją także o rozwiązania komunikacji w warstwie 3, przy pomocy technologii IP/MLPS.

 

“Firma Aviat i jej strategiczny partner Atlas Telecom z dumą ogłaszają zawarcie umowy z agencją bezpieczeństwa z ZEA”, powiedział Mohamed Mubarak, menedżer terytorialny na obszar ZEA w Aviat Networks. “Firma Atlas pozwoliła nam wykorzystać nasze długoletnie doświadczenie w zakresie mikrofalowych łączy dosyłowych do zadań o krytycznym znaczeniu, podczas wdrażania najnowszej technologii sieci mikrofalowych w tym systemie łączności dla służb bezpieczeństwa publicznego, zapewniając tym samym spokój ducha wszystkim mieszkańcom Zjednoczonych Emiratów Arabskich”.

 

Aviat Networks, Inc. z siedzibą w Santa Clara (stan Kalifornia w USA) jest jednym z wiodących globalnych dostawców rozwiązań mikrofalowych. Prowadzi działalność w ponad 100 krajach, w tym także Polsce, a jej sprzęt pracuje w ponad 750 tys. systemów na całym świecie.

 

Źródło: newsroom.aviatnetworks.com