Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Operator trankingu w RPA przechodzi na DMR

 

Firma Altech Fleetcall, wiodący w RPA operator radiokomunikacyjnych sieci trankingowych będący częścią Altech Radio Holdings, ukończył pierwszą fazę budowy swojej sieci DMR w prowincji Gauteng. Zasięg cyfrowej sieci, która sukcesywnie będzie zastępować starą, analogową, rozciąga się teraz od Sasolburga do Rustenburga oraz od Hammanskraal do Devon.

 

Logo Altech Fleetcall

 

Jak mówi Brett Nash, dyrektor zarządzający Altech Radio Holdings, uruchomienie cyfrowej sieci stanowi kulminację projektu rozpoczętego w połowie zeszłego roku. Poza modernizacją sieci, Altech Fleetcall w najbliższych miesiącach będzie także prowadzić szeroko zakrojoną kampanię marketingową na billboardach, w stacjach radiowych, Internecie i mediach drukowanych.

 

“Wspólnie z firmą Hytera, naszym kluczowym partnerem w zakresie sieci i terminali radiowych, przed około sześcioma miesiącami rozpoczęliśmy modernizację naszych analogowych sieci, aby zaoferować naszym klientom usługi zarówno cyfrowej, jak i analogowej łączności oraz aby nadal spełniać wszystkie ich potrzeby w zakresie komunikacji”, powiedział Nash dodając, że nowo budowana sieć pracuje w trybie DMR Tier III i bazuje na infrastrukturze firmy Hytera.

 

Altech Fleetcall jest w stanie zaoferować dostęp do sieci radiowej na obszarze regionu lub całego kraju w cenie abonamentu o stałej wysokości naliczanego za każdy radiotelefon i każdego użytkownika. Należąca do Altech Fleetcall sieć jest jedyną południowoafrykańską ogólnokrajową siecią trankingową. Była ona rozbudowywana przez ostatnie 21 lat i obecnie składa się z 170 stref na obszarze całego kraju, zapewniając zasięg w 80% rentownych ekonomicznie rejonów RPA.

 

Cyfryzacja sieci radiowej da firmie Altech Freecall szereg korzyści takich, jak lepsze wykorzystanie dostępnego widma radiowego, większa pojemność sieci, lepsza jakość połączeń głosowych i transmisji danych oraz inne funkcje niedostępne do tej pory w sieci. Szeroko zakrojone planowanie, wsparcie i utrzymanie umożliwiło płynne przejście z sieci całkowicie analogowej na wspierającą zarówno łączność analogową, jak i cyfrową.

 

Źródło: www.fleetcall.co.za