Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność DMR Sepura dla brytyjskiej posiadłości Goodwood

 

Brytyjska grupa kapitałowa Goodwood wybrała technologię DMR firmy Sepura do usprawnienia łączności radiowej w swoich posiadłościach. Prestiżowy kontrakt na tę dostawę otrzymał 2826 Ltd., doświadczony dystrybutor produktów DMR marki Sepura.

 

Goodwood House

 

Goodwood Estate zajmuje niemal 5 tysięcy hektarów w hrabstwie West Sussex i jest jednym z największych obszarów upraw naturalnych w Wielkiej Brytanii. Tam również odbywają się międzynarodowe wydarzenia takie, jak Festival of Speed, Qatar Goodwood Festival i Goodwood Revival.

 

Nowy system DMR, uruchomiony 17 lutego br., składa się z 8 przemienników SBR8000, ponad 100 radiotelefonów ręcznych SBP8040 i ponad 400 SBP8030. Zastąpił on wykorzystywany wcześniej system analogowy i zapewnia użytkownikom łączność na obszarze całej posiadłości Goodwood.

 

LIoyd McNeill, dyrektor Goodwood, skomentował: “Wspólnie poszukiwaliśmy sposobu, w jaki nasze przedsiębiorstwa mogą się komunikować i wymieniać informacjami, zarówno na co dzień, jak i w trakcie imprez podczas których obsługujemy nawet 150 tysięcy gości w jeden weekend. Wybierając nowe rozwiązanie DMR nie chcieliśmy iść na skróty ani oszczędzać na jakości. Uważam, że technologia firmy Sepura zaspokoiła wszystkie nasze wymagania i mamy teraz system na miarę XXI wieku, który będzie wzrastał razem z naszymi ciągle ewoluującymi potrzebami”.

 

“Ostatnio bardzo ściśle współpracowaliśmy z 2826 Ltd. przy różnych wielkoskalowych systemach łączności i jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że w Goodwood zdecydowano się na technologię firmy Sepura”, powiedział Cliff Davies, menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura. “2826 Ltd. dostarczyło dla Goodwood bazujący na otwartych standardach system obsługujący wywołania z ponad 600 ręcznych i przewoźnych radiotelefonów podzielonych na 40 grup rozmównych, pracujących w sześciu strefach i wykorzystujących 8 przemienników DMR które zapewniają pełne pokrycie sygnałem.”

 

Źródło: www.sepura.com Fot.: Ian Stannard / flickr.com (na licencji CC BY-SA 2.0)