Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System DMR Simoco Xd dla okręgu szkolnego w USA

 

Firma Simoco poinformowała o zrealizowaniu dostawy cyfrowej łączności DMR dla Okręgu Szkolnego Biddeford w amerykańskim stanie Maine. System Simoco Xd pozwoli personelowi pięciu budynków szkolnych komunikować się pomiędzy sobą a w razie nagłego zdarzenia także z miejskim centrum dyspozytorskim.

 

Sprzęt radiowy Simoco Xd

 

Dirigo Wireless, partner firmy Simoco działający w stanach Maine i New Hampshire, dostarczył i zamontował przewoźne oraz przenośne radiotelefony Simoco Xd z pełną klawiaturą i 12 programowalnymi przyciskami, oferujące funkcje rozmów telefonicznych, wywołań grupowych i zaawansowanej transmisji danych. Z systemu korzysta ponad 30 administratorów w budynkach poszczególnych szkół wchodzących w skład Okręgu Biddeford. Stacja bazowa DMR została ulokowana w budynku szkoły średniej i połączona z konsolą miejskiego systemu dyspozytorskiego.

 

System DMR uzyskał już pełną operacyjność i jest regularnie wykorzystywany przez personel szkolny, w tym administrację, nauczycieli oraz pracowników ochrony, z których większość miała niewielkie lub zerowe doświadczenie w użytkowaniu radiotelefonów. Teraz, dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika, mogą się oni lepiej komunikować pomiędzy sobą, co poprawia bezpieczeństwo uczniów i efektywność pracy.

 

“Jest to pierwsza inwestycja rady szkolnej Biddeford w system łączności radiowej”, powiedział Gary Correia, wiceprezes ds. sprzedaży i rozwoju biznesowego w Simoco Americas. “Już podczas wstępnej konsultacji stało się jasne, że jej personel potrzebuje solidnej technologii, która zapewni mu możliwość szybkiej komunikacji i koordynacji między sobą oraz sprawnego współdziałania z policją i strażą pożarną. Przyjazna użytkownikowi natura systemu DMR Xd firmy Simoco znacznie skraca czas potrzebny personelowi na nauczenie się obsługi radiotelefonów, jednocześnie zapewniając mu funkcjonalność, jakiej potrzebuje”.

 

Dyrektor Okręgu Szkolnego Biddeford, Jeremy Ray, skomentował: “Staramy się zapewniać przyjazne i bezpieczne środowisko do nauki uczniom Biddeford, od pięciolatków do dorosłych. Dobro naszych uczniów jest naszym największym priorytetem i z tego powodu zdecydowaliśmy, że łączność radiowa będzie kluczowa w tworzeniu najlepszego i najbezpieczniejszego środowiska w naszym okręgu. System DMR firmy Simoco dał naszemu personelowi mozliwość szybkiego i efektywnego komunikowania się pomiędzy sobą. Ponadto umożliwia on łatwą rozbudowę naszej sieci radiowej w przyszłości, w miarę jak nasze potrzeby będą ewoluować”.

 

Źródło: www.simocogroup.com

 

Autoryzowanym partnerem Simoco w Polsce jest firma RadioPartners - http://radiopartners.pl

 

O firmie RadioPartners Sp. z o.o.

radiopartners_logo Firma RadioPartners Sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor produktów takich czołowych producentów jak Harris, Simoco i Sepura. W swojej ofercie posiada rozwiązania standardu TETRA, DMR, P25 oraz EDACS. Firma świadczy usługi z zakresu planowania radiowego, instalacji infrastruktury, systemów antenowych oraz poprawiania zasięgów systemów radiokomunikacyjnych.