Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola wprowadza usługę zarządzania sieciami ASTRO 25

 

Firma Motorola Solutions wprowadziła nową usługę dla posiadaczy sieci łączności radiowej ASTRO 25 – Managed Core – która wspomaga ich w zarządzaniu serwerami, oprogramowaniem i aplikacjami będącymi fundamentem ich łączności o krytycznym znaczeniu.

 

Managed Core - slajd z prezentacji

 

Motorola Solutions utworzyła specjalny zespół skupiający profesjonalistów z doświadczeniem w zakresie radiokomunikacji i sieci ASTRO 25, bazujących na standardzie Project 25. Ich zadaniem jest proaktywne zarządzanie sieciami radiowymi klientów przez 24 godziny na dobę, aby utrzymywać je w ciągłej pracy i minimalizować ryzyko wystąpienia awarii.

 

“W swojej historii firma Motorola Solutions zarządzała już kilkoma spośród największych i najbardziej złożonych na świecie systemów radiokomunikacji o krytycznym znaczeniu”, powiedział Gary Aitkenhead, wiceprezes ds. usług zarządzanych.

 

Aby sprawnie obsługiwać i zwiększać wydajność sieci radiokomunikacyjnej należy działać w sposób usystematyzowany. Eksperci z firmy Motorola Solutions korzystają z innowacyjnego zestawu narzędzi oraz ustandaryzowanych procesów w celu zidentyfikowania i niezwłocznego skorygowania potencjalnych błędów. Stosują także metody analityczne aby przewidywać i proaktywnie zapobiegać powstawaniu usterek.

 

Usługa Managed Core jest świadczona z głównej siedziby Motorola Solutions w Schaumburgu (stan Illinois w USA), gdzie zorganizowano centrum obsługi sieci (NOC) funkcjonujące 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com