Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO w szwedzkim ogrodzie zoologicznym

 

Nordens Ark (Arka Północy) to szwedzki ogród zoologiczny o powierzchni 383 hektarów znajdujący się w gminie Sotenäs leżącej w południowo-zachodniej części kraju. Jego zarządcą i właścicielem jest fundacja Stiftelsen Nordens Ark, opiekująca się zwierzętami zagrożonymi wyginięciem. Firma Celab Communications AB wdroży w Nordens Ark nowy system radiowy MOTOTRBO w miejsce obecnie wykorzystywanej łączności analogowej.

 

Wejście do Nordens Ark

 

Radiotelefony marki Motorola będą używane głównie do komunikacji głosowej pomiędzy pracownikami ogrodu, lecz powodem decyzji o zakupie systemu MOTOTRBO była również funkcja alarmowania poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku na radiotelefonie. Alarmy będą przekazywane wraz z informacją o nadawcy także do telefonów komórkowy poprzez sieć GSM.

 

Na początku nowy system będzie pracował w trybie analogowym aby zapewnić kompatybilność z radiotelefonami analogowymi będącymi ciągle w użytku. W późniejszym czasie właściciel zoo planuje wdrożenie aplikacji mapowej, wyświetlającej aktualną lokalizację pracowników.

 

System MOTOTRBO zostanie uruchomiony w Nordens Ark na początku II kw. br. Z uwagi na niekomercyjny charakter działalności zleceniodawcy, firma Celab zobowiązała się ograniczyć swoją marżę do minimum.

 

Źródło: www.mynewsdesk.com Fot.: Chell Hill / Wikimedia Commons (na licencji CC BY-SA 3.0)