Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Site Link - aktualizacja dla systemów Sepura DMR Tier II

 

Firma Sepura niedawno udostępniła Site Link, bezpłatną aktualizację oprogramowania swoich systemów DMR Tier II, pozwalającą na łączenie przemienników (maksymalnie 32) poprzez standardową sieć IP.

 

Portfolio DMR Tier II firmy Sepura

 

 

To ulepszenie zwiększa potencjał systemu radiowego, pozwalając rozszerzyć pokrycie sygnałem na obszary gdzie dotychczas go brakowało. Umożliwia też łatwą komunikację pomiędzy użytkownikami korzystającymi z różnych zakresów częstotliwości, bądź znajdującymi się różnych miejscach kraju lub nawet świata.

 

Nowe oprogramowanie pozwala przyporządkować każdą z dwóch szczelin czasowych w kanale radiowym DMR do łączności lokalnej lub o szerokim zasięgu. Łączność lokalna jest retransmitowana wyłącznie przez "domowy" przemiennik. Każdej szczelinie czasowej przeznaczonej dla łączności w szerszym obszarze jest natomiast przypisywany numer identyfikacyjny (ID). Wywołania są retransmitowane na innych przemiennikach jedynie w szczelinach o takim samym ID. Daje to bardzo dużą elastyczność w projektowaniu systemu, gdyż w każdym przemienniku szczeliny czasowe można przyporządkować inaczej.

 

"Site Link jest fantastyczną aktualizacją dla naszych klientów korzystających z DMR", powiedział Stuart Longley, menedżer produktu w firmie Sepura. "Rozszerza ona zasięg systemów DMR Tier II, likwidując luki pomiędzy poszczególnymi strefami sieci aby umożliwić komunikację na dłuższych dystansach lub w miejscach, gdzie do tej pory brakowało zasięgu. Ponadto, architektura odporna na awarie gwarantuje, że sieć będzie nadal pracować nawet, gdy niektóre przemienniki zawiodą".

 

Chris D'Aguiar, wiceprezes firmy Sepura ds. sektora komercyjnego, skomentował: "To kolejny ekscytujący dodatek do naszego rozszerzającego się portfolio DMR. Nieodpłatne wprowadzenie Site Link zaświadcza o naszym zaangażowaniu w dostarczanie innowacyjnych produktów oraz zapewnianiu dodatkowych korzyści i elastyczności naszym klientom i dystrybutorom".

 

Źródło: www.sepura.com

 

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Od roku 2013 Sepura wzbogaciło swoje portfolio produktów o rodzinę DMR.