Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tait wdrożył system MPT1327 na Borneo

 

Firma Tait Communications ukończyła niedawno budowę nowego systemu łączności radiowej opartego o standard MPT1327. Zastąpi on wykorzystywany od 8 lat system radiokomunikacyjny, wdrożony również przez Tait, na ekspolatowanych przez VICO Indonesia polach naftowych na wybrzeżu Borneo.

 

Z sieci MPT1327 i ponad 600 radiotelefonów ręcznych Tait TP8100 w wersji iskrobezpiecznej korzystać będą inżynierowie, pracownicy produkcyjni i nadzorcy pracujący przy należącym do VICO Indonesia rurociągu naftowym.

 

Sprzęt TaitNet firmy Tait

 

Jak powiedział Brett Smythe, główny menedżer Tait w regionie Azji i Pacyfiku, firma VICO nie zastanawiała się długo nad ponownym wyborem radiotelefonów Tait, z racji ich wysokiej wydajności i dobrej opinii wśród personelu. Firma Tait zwyciężyła również w przetargu na budowę infrastruktury sieci.

“Kluczowym wymaganiem dla wykonawcy było wsparcie infrastruktury sieci dla sprzętu firmy Tait. Niezawodność naszej sieci i sprzętu była dla nas istotną kwestią. Potrzebowaliśmy wydajnie działającej i łatwej do wdrożenia sieci, która mogłaby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom”.

 

System TaitNet MPT-IP został specjalnie zaprojektowany pod kątem elastyczności, skalowalności i modularności aby być gotowym na zmieniające się potrzeby biznesowe, co czyni go znakomitym rozwiązaniem dla firmy VICO, która planuje ekspansję w swoim regionie”, dodał Smythe.

 

Rizal Purwanto, menedżer ds. technologii teleinformatycznych w VICO Indonesia powiedział, że stary system dostarczony przez Tait wciąż sprawnie funkcjonował, lecz inwestycja w nowszą sieć łączności była potrzebna, aby uniknąć potencjalnych kłopotów w przyszłości.

“Wciąż jesteśmy naprawdę zadowoleni z jakości obecnego systemu radiowego firmy Tait, lecz technologia z wiekiem zaczyna ulegać awariom, więc chcieliśmy się przygotować i uniknąć ryzyka, instalując nowy system już teraz”.

 

Zgodnie z wymaganiami VICO, firma Tait opracowała kompletne rozwiązanie, które zostanie zakupione przez jej partnera, PT. ALSSA Corporindo i będzie wynajmowane dla VICO. System radiokomunikacyjny rozpocznie funkcjonowanie 1 kwietnia br.

 

Źródło: www.taitradio.com