Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Milion sprzedanych radiotelefonów APX firmy Motorola Solutions

 

Córka pracującego dla władz stanu Teksas mechanika w zeszłym roku znalazła coś leżącego na ziemi. Okazało się, że jest to radiotelefon APX firmy Motorola Solutions, który spadł z lecącego na wysokości 600 m śmigłowca zapewniającego wsparcie dla prowadzonego w okolicy przeszukania. Gdy radiotelefon został przez owego mechanika zwrócony właścicielowi, jego naprawa ograniczyła się jedynie do założenia nowego klipsu do pasa.

Solidne i niezawodne radiotelefony APX, pracujące w standardzie P25, nadal są najchętniej wybieranym sprzętem łączności przez wiele organizacji bezpieczeństwa publicznego z całego świata. Choć przez lata rozwoju technologii pojawiło się wiele funkcji związanych z transmisją danych, czołowym zastosowaniem radiotelefonów pozostaje łączność głosowa. Inteligentne podświetlenie, redukcja hałasu, zwiększona głośność i czystość dźwięku oraz konfugurowalne profile — wszystko to razem spełnia ewoluujące wymagania funkcjonariuszy służb.

 

Funkcjonariusze z radiotelefonami Motorola APX

 

Wielokrotnie nagradzane radiotelefony APX firmy Motorola Solutions przez lata były udoskonalane zgodnie z opiniami zgłaszanymi przez członków służb bezpieczeństwa publicznego, dzięki czemu wciąż zyskują ich uznanie, nawet kiedy agencyjne budżety są uszczuplone. Wzmocniona konstrukcja radiotelefonów została zaprojektowana tak, aby wytrzymać upadki, zanurzenie w wodzie i ekstremalne ciśnienie. Każdy z nich przechodzi w laboratorium Motorola Solutions przyspieszony test zużycia, w trakcie którego jest poddawany promieniowaniu słonecznemu, upadkom, ekstremalnym temperaturom i zanurzeniu. Testy te gwarantują, że klienci otrzymają najlepsze produkty do swojej codziennej pracy.

 

Niektórymi z kluczowych funkcji wyróżniających radiotelefony APX firmy Motorola Solutions spośród innych są: łączność Bluetooth do zastosowań o znaczeniu krytycznym, zwiększona przepustowość danych dla transmisji GPS i ewidencja personelu przy akcjach gaśniczych. W ciągu ostatnich pięciu lat w ofercie Motorola Solutions pojawiły się radiotelefony specjalnie dostosowane do potrzeb różnych użytkowników łączności o znaczeniu krytycznym. Jest dostępne kompletne portfolio APX zawierające modele ręczne oraz przewoźne dla każdego użytkownika i na każdej półce cenowej.

 

Dla przykładu, społeczność strażaków współpracująca z firmą Motorola Solutions pomogła zaprojektować serię APX XE, wyróżniającą się powiększonymi przyciskami i pokrętłami ułatwiającymi obsługę w rękawicach oraz głośniejszym dźwiękiem usprawniającym komunikację w otoczeniu wyjących syren i hałaśliwego sprzętu gaśniczego. Produkty z portfolio APX, które przez ostatnie 5 lat sprzedały się już w liczbie miliona sztuk, wyewoluowały aby spełnić różnorodne i wygórowane wymagania klientów ze służb bezpieczeństwa publicznego, zachowując jednocześnie swoją wytrzymałość, niezawodność i solidne funkcje podstawowe.

 

Źródło i fot.: http://newsroom.motorolasolutions.com