Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions przejęła Emergency CallWorks

 

Firma Motorola Solutions ogłosiła przejęcie Emergency CallWorks, prywatnego przedsiębiorstwa oferującego oprogramowanie kolejnej generacji do odbierania połączeń alarmowych (NG9-1-1) dla służb bezpieczeństwa publicznego. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

 

Logo Emergency CallWorks

 

“Inteligentne bezpieczeństwo publiczne zaczyna się wraz z dokładnym przekierowywaniem i adresowaniem połączeń alarmowych od obywateli”, powiedział Bob Schassler, wiceprezes wykonawczy ds. rozwiązań i usług w Motorola Solutions. “Rozwiązanie firmy Emergency CallWorks zapewnia zaawansowaną wersję połączeń alarmowych zdolną wykroczyć poza połączenia czysto głosowe, dodając do nich multimedia. Przeglądarkowa architektura stacji roboczych eliminuje sprzętowe łącznice telefoniczne, upraszcza pracę i umożliwia ekonomiczne wdrożenie, pozwalając na zdalne monitorowanie i wsparcie, wraz z ciągłym dodawaniem nowych, innowacyjnych funkcji”.

 

Systemy NG9-1-1 pomagają zespołom policji, straży pożarnej i pogotowia lepiej radzić sobie z nagłymi zdarzeniami, dopuszczając do personelu ratowniczego szerszy strumień informacji od obywateli poprzez sieć alarmową i stanowisko dowodzenia.

 

Założona w 2006 roku firma Emergency CallWorks, mająca główną siedzibę w Birmingham w stanie Alabama, rozwiązuje jedne z największych dylematów w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego poprzez pionierską konsolidację odbierania połączeń alarmowych w pojedynczym, uproszczonym oprogramowaniu. Może być ono uruchomione na miejscu lub zdalnie, pozwalając na skalowanie nawet najmniejszym agencjom bezpieczeństwa publicznego.

 

“Motorola Solutions i Emergency Callworks mają wspólną, jasną wizję potencjału NG9-1-1 i jesteśmy podekscytowani możliwością przyspieszenia jego upowszechniania na rynku przez firmę Motorola Solutions”, powiedział Craig Parker, dyrektor generalny Emergency CallWorks, który pozostanie na czele zespołu Emergency CallWorks w Motorola Solutions. “Nasze połączone oferty dadzą operatorom 911 i ratownikom niezrównane możliwości”.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com